Польща очікує на активізацію російської пропаганди

Польща очікує на активізацію російської пропаганди

Фото: Getty Images
Заступник міністра-координатора спеціальних служб Польщі Станіслав Жарін

Польський уряд зазначає, що кремлівські пропагандисти візьмуть на озброєння інцидент із падінням ракети.

 

Російська пропаганда спробує досягти власних інформаційних цілей, ворожих Польщі після інциденту з падінням ракети у Пшеводуві. Про це заявив заступник міністра-координатора спеціальних служб Польщі та урядовий уповноважений із питань безпеки інформаційного простору Станіслав Жарін, повідомляє Polsat News.
 
“Після трагедії у Пшеводуві російська пропаганда намагається і, ймовірно, намагатиметься і надалі досягатиме власних інформаційних цілей, ворожих Польщі. Кремль дуже швидко включає такі інциденти у свою інформаційну війну, яка триває”, – зазначив польський чиновник.
 
Він закликав людей остерігатися помилкових заяв: “інцидент у Пшеводуві є свідомою спробою ескалації у Європі”; “інцидент доводить, що саме Україна становить загрозу світу” та “Польща беззахисна, системи розвідки не працюють”.
 
Нагадаємо, за попередніми даними НАТО, інцидент пов’язаний із роботою української ППО, яка відбивала ракетну атаку Росії.
 
Крім того, президент України Володимир Зеленський заявив, що українські фахівці братимуть участь у розслідуванні обставин падіння ракет у Польщі.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *