Британія про звинувачення РФ в атаці на флот: “брехня епічного масштабу”

Британія про звинувачення РФ в атаці на флот:  брехня епічного масштабу

Фото: Крымские партизаны
Британія заявляє, що непричетна до атаки на російський флот

Сьогодні Міноборони Росії заявило, що інструктори одного із підрозділів ВМС Великої Британії нібито підготували удари по кораблях в акваторії Севастополя.

Міноборони Великої Британії назвало “хибною заявою епічного масштабу” звинувачення Росії на адресу Військово-морських сил Великої Британії у тому, що британські фахівці нібито брали участь у сьогоднішній атаці на російський флот у Севастополі.

Сьогодні Міноборони Росії заявило, що інструктори одного із підрозділів ВМС Великої Британії нібито підготували удари по кораблях в акваторії Севастополя. Крім того, в Міноборони РФ вважають, що той самий підрозділ британських ВМС нібито спланував і влаштував вибух на газопроводах Північний потік-1 та Північний потік-2 26 вересня.

“Щоб відволікти увагу від свого катастрофічного керівництва незаконним вторгненням в Україну, Міністерство оборони Росії вдається до хибних заяв епічного масштабу. Ця вигадана історія більше говорить про суперечки всередині російського уряду, ніж про захід”, – йдеться у повідомленні Міноборони Британії.

 

Нагадаємо, у російському Міноборони, розповідаючи про “атаку київського режиму на Севастополь”, визнають лише “незначне пошкодження”, отримане морським тральщиком Іван Голубець, але в Україні повідомляє про набагато серйозніші пошкодження флоту. Повідомлялося про три і навіть чотири пошкоджені кораблі, висловлювалися припущення, що пошкоджений і фрегат Адмірал Макаров.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *