Китай оголосив про підтримку РФ під керівництвом Путіна

Китай оголосив про підтримку РФ під керівництвом Путіна

Фото: Соцмережі

Китайське МЗС заявило, що Пекін готовий “твердо підтримувати російську сторону під керівництвом президента Путіна”.

 

Китай готовий і надалі підтримувати Росію під керівництвом президента Володимира Путіна. Пекін також планує посилити співпрацю між країнами. Про це заявили у прес-службі міністерства закордонних справ КНР у четвер, 27 жовтня.
 
У повідомленні йдеться, що глава МЗС Китаю Ван І провів телефонну розмову з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим.
 
“Китайська сторона твердо підтримуватиме російську сторону під керівництвом президента Путіна в об’єднанні та веденні російського народу для подолання проблем, усунення заворушень, реалізації стратегічних цілей розвитку та подальшого утвердження статусу Росії як великої держави на міжнародному етапі. Це законне право Китаю та Росії здійснювати власний розвиток та відродження”, – запевняють у китайському відомстві.
 
Пекін готовий просувати співпрацю з Москвою у різних галузях, а також вивести його “на більш високий рівень”, додають у відомстві.
 
Як повідомлялося, міністр оборони КНР Вей Фенхе провів телефонну розмову з Шойгу. Сторони “обмінялися думками з міжнародних та регіональних питань, що становлять взаємний інтерес”.
 
Крім того, лідер Китаю Сі Цзіньпін заявив, що Пекін “готовий працювати” з Вашингтоном, щоб “знайти способи порозумітися на благо обох сторін”.
 
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *