АЕК Динамо дивитися онлайн – пряма трансляція відео Megogo футбол

У п’ятому турі Ліги Європи київське “Динамо” грає на виїзді з кіпрським АЕКом. Киян сьогодні влаштує лише перемога – інакше динамівці втратять навіть теоретичні шанси вийти у весняну стадію єврокубків.

“Апостроф” веде онлайн-трансляцію із Ларнаки. Початок матчу – 19:45

Щоб зберегти шанси на вихід у плей-офф Ліги конференцій, “Динамо” необхідно переривати ганебну серію з чотирьох поразок та перемагати кіпріотів.

Якщо динамівці виграють із різницею в два або більше м’ячів, то при рівності очок з кіпріотами будуть вище у турнірній таблиці. Якщо ж сьогоднішня зустріч закінчиться мінімальною перемогою “Динамо”, то за рівності очок з АЕКом потрібно буде дивитися на різницю м’ячів.

У разі нічиєї чи перемоги кіпріотів АЕК вийде до плей-офф Ліги конференцій, а для “Динамо” євросезон буде завершено 3 листопада.

ЛІГА ЄВРОПИ. Група B. 5 тур

Ларнака. АЕК Арена
Головний арбітр: Джон Бітон (Шотландія)

АЕК Ларнака – ДИНАМО Київ – 1:1 * другий тайм

АЕК: 1.Піріч — 16.Росалес, 15.Милічевич, 4.Томович, 21.Енглезу (К) — 17.Понс, 7.Луїш Густаву — 11.Фараж, 51.Альтман, 45.Дюрчо — 12.Лопеш

Запасні: 25.Гордіч, 38.Тумбас, 3.Гонсалес, 19.Олатунджі, 24.Кіпрос, 29.Наум, 30.Андреу, 66.Мамас

Динамо: 35.Нещерет — 24.Тимчик, 25.Забарний, 34.Сирота, 2.Вівчаренко — 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв — 15.Циганков, 29.Буяльський, 7.Кабаєв — 11.Ванат

Запасні: 74.Ігнатенко, 75.Авраменко, 4.Попов, 6.Бурда, 9.Перріс, 19.Гармаш, 20.Караваєв, 21.Кравченко, 30.Діалло, 41.Бєсєдін, 94.Кендзьора

________________________________________________________________

59 хв. Альтман потужно пробив здалеку – м’яч рикошетом від Забарного полетів на кутовий

55 хв. ще одна жовта у киян. На цей раз Циганков грубо зіграв проти Енглезу

53 хв. вдруге пропускають кияни. Енглезу зліва виконав подачу, а Рафаел Лопеш головою відправив м’яч у сітку

51 хв. Сидорчук за неспортивну поведінку отримав жовту картку

50 хв. греки просять пенальті після фолу Тимчика на Енглезу, але відео асистент рефері підказав арбітру, що пенальті там немає

50 хв. динамівці активніше почали другу половину гри

20:48. почався другий тайм

20:35. отже, після першого тайму нічия, яка киян не влаштовує. Динамівцям обов’язково треба перемагати, бажано – з різницею у два м’ячі

45+3 хв. перерва

45+2 хв. завершилась перевірка VAR. Гол зараховано. Отже. 1:1

45+2 хв. чекаємо, арбітр слухає підказку VAR на предмет офсайду

45+1 хв. забиває Ванат після пасу Буяльського. Віталій віддав класний розрізний пас на хід Владиславу, а той випередив захисника і потужно пробив під поперечину

45+1 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ

43 хв. розіграли динамівці кутовий. Циганков виконав подачу, а Забарний пробив головою. На жаль, м’яч полетів вище

42 хв. Ванат здійснив слаломний прохід через півполя. Але поки біг, все пальне витратив, тож на удар забракло сил

35 хв. в центрі поля Шепелєв грубо зіграв проти Луїша Густаву. Арбітр оцінив його фол на жовту картку

33 хв. атаки динамівців ще не вимерли, як динозаври. На вістрі опинився Сидорчук. Але удару капітана забракло влучності. М’яч після його пострілу полетів на трибуну

32 хв. Нещерет рятує динамівців після удару Росалеса

31 хв. Енглезу пробив зі штрафного – м’яч прийняла на себе стінка

26 хв. як же так. Після навісу Фаража з правого флангу Омрі Альтман боковими ножицями увігнав м’яч під поперечину воріт “Динамо”

24 хв. ех Кабаєв. Лічені сантиметри – і офсайд. А зроби ривок на мить пізніше, біг би забивати гол

20 хв. важка гра. У динамівці в атаці зовсім не клеїться

14 хв. перспективний вихід Ваната на ворота. Владислав навіть гол забив. Але динамівський форвард заліз в офсайд, тож взяття воріт немає

13 хв. м’ячем поки більше володіють господарі. Динамівці ж грішать фолами

6 хв. тепер у господарів перспективний штрафний. Б’є Луїс Густаву і хибить

4 хв. Буяльський! Марнує момент після гострої передачі Тимчика зліва. Віталій пробив у дотик, але голкіпер АЕКа зумів дотягнутися до м’яча

19:45. гра почалась

19:41. лічені хвилини до початку гри

17:17. сьогодні вирішиться доля київського “Динамо” у єврокубках. Якщо динамівці не обіграють кіпріотів. то не вийдуть у весняну стадію єврокубків

17:17. Доброго вечора, ми з України!