Динамо Ренн дивитися онлайн – пряма трансляція відео Megogo футбол

‘Київське “Динамо” приймає французький “Ренн” у матчі четвертого туру Ліги Європи.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію з Кракова.

Динамівці після трьох турів посідають останнє місце у групі B, зазнавши трьох поразок у трьох матчах. І сьогодні киянам конче необхідно набрати три очки.

Нагадаємо, тиждень тому “Ренн” обіграв “Динамо” з рахунком 2:1.

ЛІГА ЄВРОПИ. Група B. 4-й тур

Краків. Стадіон “Краковія”

ДИНАМО Київ – РЕНН – 0:0 * перерва

Динамо: 35. Нещерет — 24. Тимчик, 25. Забарний, 34. Сирота, 44. Дубінчак — 5. Сидорчук (К), 8. Шепелєв — 15. Циганков, 29. Буяльський, 19. Гармаш — 41. Бєсєдін

Запасні: 74. Ігнатенко, 2. Вівчаренко, 4. Попов, 6. Бурда, 7. Кабаєв, 9. Періс, 11. Ванат, 18. Андрієвський, 20. Караваєв, 21. Кравченко, 30. Діалло, 94. Кендзьора

Ренн: 30. Манданда – 22. Ассіньйон, 15. Ву, 5. Теате, 25. Мелінг, 6. Угочукву, 14. Буріжо (К), 21. Майєр, 33. Дезіре Дуе, 7. Терр’є, 9. Калімуендо-Мюїнг

Запасні: 1. Алемдар, 89. Сален, 2. Родон, 3. Трюффер, 10. Сулемана, 18. Білосьян, 19. Гуйрі, 20. Тет, 28. Аблен, 31. Гуела Дуе, 35. Франкуаз

____________________________________________________

45+3 хв. завершується перший тайм – нулі на табло

45+3 хв. дуже гостру передачу зробив з правого флангу Циганков, та Гармаш з Бєсєдіним не дотягнулися до м’яча

45 хв. аж три хвилини компенсував Сердар Газюбююк

44 хв. грубо Бєсєдін підкотився під Ассіньйона і побачив перед собою жовту

43 хв. небезпечно пробиває з 20-ти метрів Буріжо – та Дубінчак блокує удар капітана гостей

40 хв. якийсь сумбурний футбол демонструють кияни. Ні креативу, ні гри в точний пас – нічого

31 хв. Циганков з Шепелєвим розіграли кутовий – дуже невдало

30 хв. на вістрі опинився центральний захисник “Ренну” Мелінг. Норвежець з лінії карного майданчика намагався покласти м’яч у правий кут, та не влучив

29 хв. Калібуендо пробив з 15-ти метрів з-під Дубінчака – м’яч полетів набагато вище воріт

28 хв. могла вийти непогана контратака динамівців, та Гармаш віддав дуже неточний пас

28 хв. Тимчик справа виконав подачу в карний майданчик, Гармаш спробував пробити зльоту – дуже неточно

27 хв. обидві команди сьогодні грішать помилками під час атакувальних дій. Обрізка за обрізкою

24 хв. на половині поля киян Буріжо прямою ногою врізався у Буяльського

20 хв. Бєсєдін віддав класний пас на хід Циганкову, та Віктор невдало прийняв м’яч

19 хв. корнер кияни розіграли невдало

18 хв. метрів з 30-ти потужно пробив Гармаш. М’яч летів у праву дев’ятку, та Манданда перевів м’яч на кутовий

13 хв. проти Дубінчака грубо зіграв Ассіньйон – динамівцю надають медичну допомогу

8 хв. перша спроба динамівців біля воріт гостей. Здалеку пробив Циганков – рикошет і м’яч піймав Манданда

6 хв. Буріжо справа увірвався в карний майданчик і пробив у ближню дев’ятку – Незерет рятує і відбиває м’яч на кутовий

5 хв. Дезіре Дуе увірвався в карний майданчик і пробив – Нещерет ловить м’яч

4 хв. перший момент у гостей. Калімуендо намагався пробити з гострого кута з 10-ти метрів – але м’яч заблокував Дубінчак

19:45. починаємо!

19:41. у динамівців надскладне турнірне становище. Для виходу у плей-офф киянам необхідні три перемоги. Та й то – не все залежить від Динамо

19:36. доброго вечора, ми з України!