Монголія має намір видавати росіянам ПНП

Монголія має намір видавати росіянам ПНП

Фото: Unsplash
Монголія вирішила видавати ПНП усім охочим росіянам

За перший тиждень після початку часткової мобілізації з Росії до Монголії в’їхали понад 6 тис. росіян.

Влада Монголії готова видавати посвідки на проживання всім охочим громадянам Росії. Про це повідомив начальник відділу імміграційної агенції Монголії Н. Ууганбаяр.
 
Чиновник розповів, що з’явилося багато людей, які звертаються із заявою про продовження термінів перебування у країні. Тепер такі громадяни зможуть отримати посвідку на проживання.
 
 
“Громадяни Російської Федерації звертаються із заявою про перебування в Монголії на певний період часу. Ухвалено рішення про надання відповідної категорії посвідки на проживання росіянам, які подали заяву”, – зазначив він представник міграційної служби.
 
Зазначається, що лише за день 160 росіян продовжили своє право перебування в Монголії на 30 днів. При цьому перший місяць громадяни РФ в’їжджають до Монголії і живуть там без віз.
 
Після того, як Володимир Путін оголосив про проведення мобілізації для війни в Україні, Монголія стала однією з країн, куди почали масово їхати росіяни. Повідомляється, що в країну в’їхало понад шість тисяч громадян Росії, 750 осіб продовжили термін свого перебування, ще понад тисячу звернулися за консультацією щодо отримання посвідки на проживання.
 
Нагадаємо, Фінляндія з 30 вересня закрила кордони для російських туристів через оголошення про мобілізацію до РФ. 

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *