У суді розглянуть кейс позбавлення ліцензії оператора 1xBet

Після рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей позбавити російського букмекера 1xBet ліцензій на роботу в Україні, ТОВ “Твоя беттингова компанія”, що представляє 1xBet в Україні, вирішила оскаржити це рішення в суді.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані у судовому реєстрі.

Вирішувати, чи законне рішення КРАІЛ анулювати ліцензії російського букмекера, буде один із найскандальніших судів в Україні – Окружний адміністративний суд міста Києва, який президент Зеленський мав намір ліквідувати через втрату до нього довіри.

За даними порталу “Судова влада України”, 28 вересня було визначено суддю, яка розглядатиме позов ТОВ “ТБК” до КРАІЛ, нею стала суддя Оксана Головань.

У своєму позові “ТБК” вимагає визнати рішення КРАІЛ про анулювання ліцензій 1xBet протиправним та скасувати його. Представлятиме 1xBet у суді адвокат із міста Мукачеве Закарпатської області Олексій Гордиченко.

30 березня Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видала дві ліцензії на роботу в Україні російському букмекеру 1xBet, що спричинило шквал обурення в українському суспільстві. Після того, як понад 26 тисяч українців підписали петицію до президента з вимогою заборонити роботу 1xBet в Україні, а також після низки розслідувань, що 1xBet – це російська букмекерська контора, яка продовжує працювати в РФ та сплачувати податки країні-агресору.

7 вересня в КРАІЛ заявили, що видані 1xBet ліцензії були анульовані: в результаті перевірки було виявлено, що ТОВ “ТБК” у своїй ліцензійній заявці вказало недостовірні дані про те, що компанія не діє на користь резидентів країни-агресора.

Як пише видання, за суддею Головань “було зафіксовано факт приховування від декларування майна, незаконне прийняття рішень за відсутності на робочому місці, затягування розгляду справ на догоду третім особам, а також поновлення на роботі прокурорів, які не пройшли атестацію”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *