Два шлюби, Улюблений Син і самотність: про що шкодує народна улюблениця Надія Матвєєва

1. Надія Матвєєва: звивистий шлях до успіху2. Ведуча «Все буде добре» Надія Матвєєва3. Хто така Надія Матвєєва?4. Надія Матвєєва і Аніта Луценко – сестри?5. Павло Костіцин і Надія Матвєєва: більше, ніж робота?6. Куди пропала Надія Матвєєва?7. Феєричне повернення на ТБ на іншому каналі8. Надія Матвєєва схудла9. Телеведуча Матвєєва Надія: справжнє ім’я10. Надія Матвєєва: дата народження11. Надія Матвєєва: знак зодіаку12. Надія Матвєєва: сім’я13. Надія Матвєєва: біографія14. Надія Матвєєва: особисте життя15. Надія Матвєєва: «Моя правда»16. Надія Матвєєва: чоловік17. Надія Матвєєва: син

Надія Матвєєва: звивистий шлях до успіху

Як добре виглядати, виховувати дітей, приготувати приголомшливу вечерю і домогтися успіхів в роботі – здається, Надя знає відповіді на всі питання, які хвилюють жінок. Так з легкої руки каналу СТБ, примірявши на себе роль господині тележурналу, Надія Матвєєва стала подругою практично для всіх українок. І тепер, навіть після закриття «Все буде добре», вона – одна з найвідоміших телеведучих України. Почав кар’єру на маленькому регіональному радіо у Кременчуці, вона змогла стати однією з найяскравіших зірок на всеукраїнському телебаченні. Як їй це вдалося і які перепони вона переборола на шляху до успіху?

Ведуча «Все буде добре» Надія Матвєєва

Надія отримала популярність завдяки тому, що стала ведучою відомого ток-шоу на телеканалі СТБ. Йому немає аналогів не те, що в Україні, але і у всьому світі. Хоч проект і закрився більше, ніж півроку тому, в умах українців Надя все одно асоціюється, насамперед, з доброзичливою господинею багатогодинного щоденного шоу для простих українських домогосподарок.

Телеведуча Надія Матвєєва

Хто така Надія Матвєєва?

Телеканал СТБ завжди серйозно займається розробкою шоу, створюючи справді унікальні проекти з авторськими концепціями. Коли виникла потреба якісного заповнення денного ефіру по буднях, керівництво замислилося про запуск власного ток-шоу в абсолютно новому форматі. А денні ефіри можуть дивитися в основному домогосподарки і представниці старшого покоління, які по буднях не зайняті ні роботою, ні іншими заходами. І таких в Україні – багато. Тому «ВБД» замислювалося як приємний і затишний ТВ-журнал, який створить на екрані телевізора теплу домашню атмосферу.

А значить, ні зірка рівня Ольги Сумської, ні світська левиця рівня Світлани Вольнової, ні молода амбітна журналістка зі стервозною чарівністю, ні навіть мила починаюча актриса не могла б стати обличчям такого журналу. Для уособлення проекту творці шукали звичайну жінку, яка б нагадувала нам маму, тітку, подругу з сусіднього двору – доброзичливу і викликаючу довіру. Кастинги тривали дуже довго, сотні претенденток ніяк не вписувалися в такий образ. Поки в 2012-му році туди не потрапила Надія Матвєєва. Абсолютно нове обличчя для ТБ, вік – злегка за 40, нейтральна зовнішність, яка створює враження доброї, досвідченої, розважливої і мудрої жінки…

Хто така Надія Матвєєва?

Так Надія Матвєєва на 6 з половиною років стала всеукраїнською порадницею, вірною помічницею по господарству і просто хорошою подругою, яка прийде на допомогу в будь-якій справі. За цей час «ВБД» стало просто легендарною програмою для українського ТБ, багато з її експертів – справжніми улюбленцями глядачів і зірками, і звичайно ж, шоу породило безліч різних чуток.

Надія Матвєєва і Аніта Луценко – сестри?

Наприклад, таке припущення одне з найцікавіших і обговорюваних: як мовиться, всім цікаво, але запитати бояться… Аніта Луценко – зірковий тренер «Все буде добре». Вона часто з’являлася в програмі, вела не тільки свою спортивну рубрику, але і багато інших тем з Надією Матвєєвої. Надя з Анітою настільки гармонійно і дружно працюють в кадрі, що створюється враження, ніби вони дуже близькі люди. А якщо придивитися, то Матвєєва дуже схожа на Аніту і зовні: стрункі фігури, темне волосся, точені риси обличчя з шляхетним профілем…

Напевно, Надія доводиться Аніті сестрою, – часто припускали прихильники. Але ні, вони – зовсім не сестри, просто споріднені душі.

Павло Костіцин і Надія Матвєєва: більше, ніж робота?

Хоч Надя не плете інтриг і, як скромна порядна жінка, на своєму особистому житті піару не робить – були близько «ВБД» і досить пікантні чутки. В одному з випусків шоу під час зйомок кулінарної рубрики запрошений гість – ведучій іншої програми СТБ, а за сумісництвом, закоренілий холостяк Павло Костіцин зробив Надії пропозицію руки і серця. А вона відповіла: чому б і ні. Все, звичайно, відбувалося у невимушеній формі, і до кінця сюжету – звелося у жарт.

Надія Матвєєва

Але згодом в той період часу папарацці все-таки помітили, що між ними щось є. Надійка з’являлися під руку з Павлом на світських заходах, у них є багато досить ніжних селфі, вони дуже тепло відгукуються один про одного в інтерв’ю… Надія зізнається, що відчуває до Павла Костіцина міцні почуття. Однак, вони обидва наполегливо стверджують, що тільки дружні. Хто знає: насправді і Надія, і Павло не люблять афішувати своє особисте – і ретельно його приховують.

Куди пропала Надія Матвєєва?

Надія кожен день з понеділка по четвер на телеканалі СТБ розкривала нам безліч корисних секретів: як зробити модний макіяж і салонне укладання будинку без надзвичайних витрат, і як краще всього зібрати дитину в школу і як приготувати незвичайну вечерю з найпростіших продуктів, і як гармонійно влаштувати особисте життя. Однак джерело домашніх проблем все-таки виявляється є вичерпним: за 11 сезонів команда шоу розібрала сотні тисяч, а повторюватися вважає неповагою до свого глядача. Так в кінці 2018-го року проект закрився.

І перший час здавалося, що Надія Матвєєва пропала. Але ні, вона активно спілкується зі своїми шанувальниками в соцмережах, запустила власне шоу на Ютуб-каналі під назвою «Ранок з Надією Матвєєвою», а СТБ заявляє, що улюблена телеведуча залишиться працювати на каналі.

Надія Матвєєва

Як розповідає сама Надя, постійного шоу і унікального проекту вони разом з керівництвом каналу поки для неї не знайшли, але перебувають у постійному активному пошуку. Вже в 2019-му році Матвєєва стала однією з ведучих Нацвідбору «Євробачення», яке знімає СТБ, періодично з’являється в шоу каналу в якості експерта.

Феєричне повернення на ТБ на іншому каналі

А з недавніх пір Надія стала знову регулярно з’являтися і в ефірі рейтингового шоу на національному каналі. Зараз вона підкорює зірковий паркет в «Танцях з зірками».

Надія Матвєєва і Валерій Шохін

Чого тільки не робила телеведуча на «ВБД», але тільки не співала і не танцювала. Адже вважала, що таких талантів у неї зовсім немає. Як зізнавалася, що в дитинстві мріяла стати балериною – і мама пішла їй назустріч. Але заняття не дали ніякого результат, крім висновку викладача, що танці для дівчинки – мука. Але зараз, знову повернувшись до дитячої мрії, Надія віддається танцям із запальною завзятістю. І її партнер-наставник, Валерій Шохін, зазначає хороші результати. Адже правду говорять на СТБ: можливо все!

Надія Матвєєва схудла

Зараз Надія Матвєєва зовсім не та, що була раніше.

Зараз вона справжня зірка – обкладинки глянцевих журналів, червоні доріжки, престижні заходи. По мірі розвитку програми Матвєєва ставала іншою людиною. З кожним роком вона все менше стала схожою на ту звичайну жінку з сусіднього двору, близьку глядачам із середнім достатком. А зараз і зовсім – справжня гламурна дама. Спочатку Наді вдалося сильно схуднути (секрети свого схуднення вона розкривала у власному мікроблозі). А потім і змінила імідж – стала одягатися не в стриманому елегантному стилі, а більше сексуально-трендовому.

Надія Матвєєва

Справжня історія Попелюшки, де дивом стала не любов чоловіка, а загальне захоплення. А все завдяки «ВБД»… Як нікому не відомої журналістки без спеціальної освіти, ТБ-досвіду і з більш, ніж скромним резюме вдалося стати обличчям ведучої загальнонаціонального каналу і світською левицею?

Телеведуча Матвєєва Надія: справжнє ім’я

Ім’я «Надія Матвєєва» зовсім не схоже на псевдонім і здається звичайним для української жінки. Однак, насправді воно не справжнє.

При народженні батьки назвали Надю Людмилою. Але коли дівчинці було всього півроку, вона дуже сильно захворіла. Діагноз «крупозне запалення легенів» залишав мало надій на життя. Родина і лікарі відчайдушно боролися за її життя. Їм пощастило – маленька дочка вижила. Тоді бабуся Матвєєвої сказала, що її варто було б назвати не Людмилою, а Надією. Так у родині і повелося – кілька місяців під час хвороби і після одужання її називали Надією. Але потім батьки все-таки повернулися до імені Людмила.

Телеведуча Матвєєва Надія: справжнє ім'я

А вже, будучи дорослою, в надії кардинально змінити своє життя і влаштувати кар’єру Людмила згадала про цю історію. Тоді, зізнається телеведуча, вона свідомо повернула собі ім’я Надія, думаючи: якщо в дитинстві вона допомогла мені вижити, може, зараз допоможе стати успішною. Словом, після цього вона і отримала хорошу роботу в Києві. Надія також помітила, що зі зміною імені почала дещо змінюватися і сама, ставши більш рішучою та впевненою в собі.

Надія Матвєєва: дата народження

Надія Матвєєва народилася 15-го листопада 1968 року в місті Керч, Крим, УРСР.

Надія Матвєєва: знак зодіаку

Надя зізнається, що вірить у гороскопи, хоча і не підкоряє їм своє життя, намагаючись помічати в них тільки гарне. Так, що ми відзначимо, що за знаком Зодіаку телеведуча – Скорпіон. А у Скорпіонів, народжених саме 15-го листопада, досить складне життя і характер.

Люди цього знаку дуже терплячі, однак випробовувати їх терпіння не варто – завжди дадуть відповідь люто, можуть бути мстивими. Також вони вважаються людьми підвищеної конфліктності, тому що завжди відстоюють свої позиції, незважаючи на вигоди. Захищати можуть не тільки власні інтереси, але і заступиться за більш слабких. Як кажуть, вони дуже добрі, але дорогу таким людям краще не переходити. Ще гороскоп зазначає, що такі Скорпіони здаються оточуючим надто стриманими – насправді це обережність і передбачливість. А ще за цим фасадом ховаються гострі душевні протиріччя, страхи перед випадковостями, впертість і, як наслідок, агресія.

Надія Матвєєва: сім’я

Надія Матвєєва відкрито не розповідає про свою сім’ю і батьків. Відомо тільки те, що у неї до цих пір дуже близькі і довірчі відносини з матір’ю: вони часто телефонують і радяться з будь-якого приводу. Проте, в якій родині вона зростала, чим займалися її батьки і де живуть зараз – скритна телеведуча не ділиться зі своїми шанувальниками. Одного разу телеведуча тільки згадала в інтерв’ю, що мама і тато розлучились, бо у батька були серйозні проблеми з алкоголем, і вона не з чуток знає, що таке домашнє насильство. Мабуть, для Надії, це ще одна болюча тема.

Надія Матвєєва з мамою: архівне фото

Очевидно, ще те, що Матвєєва ретельно приховує свою ранню біографію, тому що про неї навіть немає статті на Вікіпедії. Це дуже дивно: докладні статті у всесвітній енциклопедії є і про шоу «ВБД», і про його експертів, але тільки не про знамениту ведучу.

Проте шила в мішку не сховаєш, тим більше будучи зіркою. Деякі факти біографії Надії все-таки просочуються на публіку.

Надія Матвєєва: біографія

Сама Надія розповідає про своє дитинство в загальних рисах. Вона виросла в тому місті, в якому народилася – в Керчі. Там закінчила середню школу круглою відмінницею. Також Матвєєва каже, що вже з ранніх років була дуже амбітною і не бачила свого розвитку в маленькому місті. Тому, тільки отримавши атестат зрілості, у 1985-му році відправилася в Москву (тодішню столицю СРСР) і поступила в Московський енергетичний інститут. В юності дівчина вибрала для себе професію інженера.

Проте Надії не судилося отримати такий диплом. У Москві, за дивним велінням долі, вона познайомилася з хлопцем з української провінції, якого глибоко і щиро полюбила. Та настільки, що переїхала за ним з вируючої можливостями Москви в звичайний і тихий Кременчук. Хлопець був у Москві у справах, а з рідним містом його пов’язувала серйозна робота. Вони одружилися і Матвєєва на якийсь час з головою пішла в сімейне життя, забувши про навчання і кар’єрні мрії. Але від натури нікуди не дінешся: незважаючи на щасливе життя в шлюбі, Надя все-таки ще потребувала професійної самореалізації. Так вона надійшла в місцевий маленький приватний вищий навчальний заклад – Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління. Після отримання диплома і поневірянь по дрібним офісним роботам, Наді все-таки пощастило зайнятися журналістською роботою. Одного разу чоловік почув оголошення на місцевому радіо про набір ведучих і запропонував дружині спробувати. Тоді Надія і подумати не могла, що зможе пройти такий відбір. Але коханому чоловікові вдалося вселити в неї позитив і впевненість у собі, адже він щиро вірив у таланти дружини. Надія пішла на співбесіду – і все вийшло. З часом вона стала розвивати свій журналістський хист– і стала ведучою новин на регіональному кременчуцькому телеканалі «Візит».

Матвєєва Надія

Потрапити вже на загальнонаціональну ФМ-хвилю Матвєєвої теж допоміг випадок. Одного разу їй з Києва зателефонувала подруга, з якою вони разом працювали на ФМ в Кременчуці, і сказала про те, що «Російське радіо» шукає ведучу для ранкового шоу. Вона теж вселила в дівчину впевненість у тому, що їй вдасться з легкістю пройти кастинг. Надія вирішила спробувати, поїхала – і знову пройшла. Так у «Будильників» на «Російського радіо» з’явилася нова співведуча.

Також легко через деякий час Надія Матвєєва теж вирушила на кастинг СТБ – і їй знову пощастило. Звичайно, робота на «ВБД» принесла Наді стовідсотковий успіх – вона стала популярною зіркою. З часом Матвєєва почала вести і окреме дочірнє шоу – «Все буде смачно». А останнім часом телеведуча ще була і одним із членів журі зовсім іншого телевізійного шоу СТБ – «Битва екстрасенсів». При цьому, незважаючи на такий бурхливий розвиток ТБ-кар’єри, Надя все-таки не залишила і своє радійне шоу. Як їй вдається все встигати – просто загадка! Одного разу телезірка зізналася, що в деякі дні для неї і 2 години сну – справжнє щастя. Що ж, справжній успіх не може даватися легко…

Надія Матвєєва: особисте життя

Надія Матвєєва не любить розкривати своє особисте життя. Але на телеканалі СТБ знають, як домогтися справжньої душевної відвертості від зірки. На піку популярності проекту «ВБД», коли глядачі стали просто невблаганні в інтимних питаннях до Надії – телеканал зняв великий щирий документальний фільм про улюблену телеведучу, яка завжди випромінює позитив. Виявилося, що в її житті далеко не «все добре»…

Надія Матвєєва: «Моя правда»

В рамках проекту «Моя правда» Надя розповіла про свою самотність і про драматичні перипетії в особистому житті. Це її єдине інтерв’ю такого плану.

Надія Матвєєва: чоловік

На даний момент, у Наді офіційно немає чоловіка. Але вона була одружена двічі. Вперше Матвєєва пішла під вінець ще в студентські роки. І в першому шлюбі у нього народився син – Владислав. Пара прожила разом 7 років: з часом їх захлиснули проблеми з порозумінням і нові романтичні захоплення.

Матвєєва Надія

Другого свого чоловіка телеведуча зустріла під час роботи на кременчуцькому радіо. Надія розповідає, що це був службовий роман і починалося все з творчої співпраці, коли вона ще була в першому шлюбі. Поступово захоплення один одним в професійному плані перейшло в романтичне русло. Сама Надя розповідає, що в першому шлюбі до того часу вже було дуже мало близькості – вони з першим чоловіком стали практично чужими людьми. Тому вона дозволила собі захопитися. Потім дізналася, що у чоловіка вже теж був роман на стороні. Вони просто розійшлися цивілізовано без взаємних претензій, домовившись, що сина будуть продовжувати виховувати разом.

Незабаром телеведуча вийшла заміж вдруге. Ці відносини були побудовані на повному взаєморозумінні – обидва творчі, емоційні люди, захоплені своєю роботою. Разом вони були 11 років. Коли Надії запропонували роботу в Києві, чоловік не перешкоджав, але переїхати разом з нею в столицю не міг. Їх відносини не витримали випробування відстанню – поступово шлюб розпався.

Зараз Надя офіційно вільна. А на конкретні запитання журналістів про особисте життя дає розлогі відповіді. Каже, що юридично не заміжня і в своєму ліжку вдома спить одна. Але при цьому додає, що серце її включене. Очевидно, що бойфренд у Надії Матвєєвої є, але вони не розписані і не живуть разом.

Надія Матвєєва: син

Зараз синові Надії, Владиславу, 27 років. І звичайно, вона називає його головним чоловікової свого життя і часто з’являється на світських заходах під руку саме з ним.

Надія Матвєєва з сином

Коли Надя переїхала в Київ з-за роботи, Влад вже навчався в Кременчуцькому Національному університеті ім. М. Остроградського. Хлопець захоплюється боксом і автомобілями. Близько 5 років тому, після закінчення університету, він переїхав до матері в Київ. Перший час Надя з сином жили разом. Але Влад дуже самостійна людина, тому, як тільки він зміг влаштуватися на стабільну роботу і встати на ноги, почав знімати квартиру окремо від матері. Більш того, він не хоче йти по кроках матері і навіть не приймає від неї допомоги. Спочатку працював на автомийці, потім став промоутером в компанії побутової техніки. Надія це схвалює, адже хоче виховати в сині розуміння цінності зароблених грошей, працьовитість і незалежність. До того ж Владислав – абсолютно непублічна особа, тому не любить навіть, коли Надя розповідає про нього в інтерв’ю: воліє жити таємно і без громадскої уваги.

Автор: Аня Алляйн

Теми: # надія матвєєва, # надія матвєєва біографія, # надія матвєєва чоловік, # телеведуча

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *