Функціонер ФБУ розповів про схеми Кирила Шевченка у ФБУ

Обіцяне самопроголошеним президентом Федерації боксу України Кирилом Шевченком “перезавантаження” ФБУ залишило спортсменів та тренерів без грошей.

Про це у Facebook повідомив спортивний директор Федерації, тренер Антон Чередніченко.

Він нагадав, що через відсутність фінансування з боку ФБУ юнацька збірна України з боксу вперше поїхала на чемпіонат Європи власним коштом. Витрати на участь одного спортсмена становили близько 46 тис. грн. Така сама доля, ймовірно, чекає на учасників інших міжнародних змагань.

“До керівництва федерації рейдерським чином пробралися люди, яким федерація боксу потрібна для своїх цілей, а не для допомоги спортсменам та тренерам. Не для того люди вкладалися в рейдерське захоплення, щоб зараз витрачати гроші на спортсменів. Тому поїздка наших юнаків та дівчат на Чемпіонат Європи – це проблема самих юнаків та дівчат”, – написав Антон Чередниченко.

Він нагадав, що самопроголошений президент ФБУ Шевченко обіцяв виділяти щомісяця 50-70 тис. доларів на розвиток боксу, виплачувати зарплату першим номерам збірних та суддям. Однак ці обіцянки залишаються невиконаними: “Немає жодних 50-70 тисяч. А що є? Є молоді боксери та їхні тренери, яким президент ФБУ Кирило Шевченко не дає коштів навіть на квиток на ЧЄ. Навіть в один бік”.

Фото: самопроголошений президент ФБУ Шевченко

Спортивний директор ФБУ повідомив, що для забезпечення проведення всіх спортивних заходів з боксу в 2022 році потрібно близько 80 млн грн, а в державному бюджеті на ці потреби закладено суму в 4 рази менше.

Проте участь боксерів та тренерів у чемпіонаті Європи серед чоловіків та жінок до 22-х років, чемпіонаті Європи серед молоді, чемпіонаті Європи серед чоловіків, а також чемпіонаті світу серед жінок була повністю забезпечена ФБУ, під керівництвом президента – Продивуса Володимира Степановича, та на дані чемпіонати не було витрачено бюджетних коштів.

Нинішні “керівники”, на думку Антона Чередниченка, від розвитку боксу самоусунулися.

“Можливо, хтось, який не володіє інформацією про реальні витрати та вкладення у ФБУ (боксери, тренера, судді) подумав, що на боксі та на федерації можна заробляти, для цього тільки потрібно стати керівником і все. Але це помилка, тому що тут можна і потрібно лише вкладати. І вкладати потрібно багато”, – йдеться у повідомленні.

Через захоплення федерації та внесення змін Мін’юстом до держреєстру легітимне керівництво ФБУ не має важелів впливу на ситуацію. За його оцінкою, такими діями міністерство допомагає злодіям знищувати спорт в Україні .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *