Альфа Банк Україна прокредитував агрохолдинг Астарта-Київ

Альфа-Банк Україна надав агропромхолдингу Астарта-Київ кредит у розмірі 200 млн грн в межах загального кредитного ліміту 40 млн долл США. Кошти будуть використані для потреб сільськогосподарського виробництва: закупівлю пального, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, проведення осінньої посівної кампанії.

“Виробництво рослинницької продукції неможливо поставити на паузу. Тут потрібно забезпечити безперервність усіх процесів і завчасно підготуватися до них. Тому фінансова підтримка, а тим більше під час повномасштабної війни, особливо цінна. Ми вже розпочали жнива ранніх зернових і активно готуємося до осінньої посівної кампанії. Завдяки такому партнерству з Альфа-Банком ми разом зможемо закласти гарантії продовольчої безпеки в Україні”, – зазначив Вадим Скрипник, директор з сільськогосподарського виробництва агропромхолдингу “Астарта-Київ”.

Співпраця з компаніями агропромислового комплексу – один зі стратегічних напрямків для Альфа-Банку. Майже 30% всього кредитного портфелю юридичних осіб фінустанови складають кредити АПК.

“У цей непростий для нашої країни час надання вчасної підтримки аграріям – фактично обов’язок фінустанов, – говорить Лілія Лиманська, Віце-президент, Директор по роботі з АПК та телекомунікаційними компаніями Альфа-Банку Україна. – Пишаємося співпрацею з Астартою та віримо у перемогу”.

Альфа-Банк Україна співпрацює з агропромхолдингом “Астарта-Київ” понад 6 років. Крім кредитування, банк обслуговує щоденні операції холдингу, зокрема й зовнішньоекономічні контракти.

Альфа-Банк Україна – один із системно важливих банків України. Банк надає зручні сучасні банківські рішення клієнтам у всіх сегментах: від приватних осіб до найбільших компаній, будучи одним із лідерів у впровадженні нових технологій.

Астарта-Київ – один з найбільших вертикально інтегрованих агропромходингів в Україні. Основна діяльність сконцентрована у рослинництві, цукровій промисловості, молочному тваринництві, сфері переробки сої, зерновій логістиці, біоенергетиці. Веде соціально-відповідальний бізнес. У березні, спільно з БФ “Повір у себе”, створили гуманітарний проєкт “Common Help UA”, в рамках якого вже передано понад 14,3 тис. тонн гуманітарних вантажів. Допомогу отримали понад 670 тис. постраждалих від війни українців та 270 соціальних та медичних закладів у 16 областях України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *