Уельс Україна – відео огляд матчу плейоф відбору ЧС 5 червня

Збірна України програла національній команді Уельсу в матчі за право зіграти на чемпіонаті світу 2022 року (ЧС-2022) у Катарі. Зустріч у Кардіффі на стадіоні “Міленіум” завершилася з рахунком 1:0.

“Синьо-жовті” краще розпочали поєдинок, але свої моменти реалізувати вони не змогли. Шанси забити були у Романа Яремчука, Олександра Зінченка та Віктора Циганкова, проте у воротах господарів впевнено грав Вейн Геннессі.

Валлійці ж забили після грубої помилки Андрія Ярмоленка. Капітан нашої збірної, намагаючись перервати навіс Гарета Бейла зі штрафного, зрізав м’яч у власні ворота.

У дебюті другого тайму Аарон Ремзі міг забивати другий м’яч у ворота Георгія Бущана, але, на щастя, із вбивчої позиції він пробив повз стійку.

Після цього забити могли обидві команди, але, на жаль, удача цього вечора була не на боці “синьо-жовтих”. Переграти Геннессі, який провів чудовий матч, вони так і не змогли.

На чемпіонат світу до Катару поїде збірна Уельсу.