Ліверпуль Реал – відео огляд фіналу Ліги чемпіонів 28 травня

Мадридський “Реал” став переможцем Ліги чемпіонів сезону-2021/2022. У фіналі турніру “вершкові” з рахунком 1:0 обіграли англійський “Ліверпуль”.

“Червоні” за 90 хвилин гри створили достатньо гольових моментів, але у воротах іспанців неймовірний матч провів Тібо Куртуа. Він кілька разів рятував свою команду після наднебезпечних ударів гравців “Ліверпуля”.

Коли вже і бельгієць був безсилий, як у середині першого тайму після удару Садіо Мане, “Реал” врятувала стійка.

А ось чемпіон Іспанії в атаці реалізував свій єдиний шанс. На 59-й хвилині Вінісіус Жуніор пробив Алісона Беккера після пасу з правого флангу від Федеріко Вальверде.