Відеозвернення Зеленського 27 травня – про що говорив президент

Російські війська стягнули на Донбас максимум своїх резервів. Україна для оборони використовує весь свій ресурс і робить все можливе, щоб його посилити.

Про це у традиційному вечірньому зверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

“Ситуація на Донбасі, як і передбачалося, дуже важка. Окупанти намагаються хоча б до ста днів війни досягти тих цілей, які сподівалися реалізувати в перші дні після 24 лютого. Тому вони зосередили на Донбасі максимум артилерії, максимум резервів. Там і ракетні удари, і авіація. Захищаємо нашу землю так, як дозволяє наявний на сьогодні оборонний ресурс. І робимо все, щоб посилити його “, – заявив глава держави.

Зеленський також розповів про те, що провів нараду із Кабміном. Ключовими питаннями були ціни на паливо та робочі місця для біженців, які повертаються до України.

Крім того, Президент привітав співробітників екстреної медичної допомоги, які 27 травня відзначають своє професійне свято, подякувавши їм за надважливу роботу.

“Неможливо уявити, скільки вже життів врятували працівники екстреної медичної допомоги“, – сказав він.

Глава держави також розповів про те, що поспілкувався з політиками та експертами Індонезії, яким, зокрема, розповів про масштаби можливого голоду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *