Бізнес у країні-агресорі – економіст закликав СБУ реагувати на скандал з букмекером

Українські компанії мають припинити вести будь-який бізнес в білорусі та росіі, адже таким чином вони продовжують фінансувати війну в Україні.

Про це заявив економіст Борис Кушнірук, коментуючи діяльність компанії Parimatch, що продовжує роботу на ринку агресора, пише РБК-Україна.

За його словами, діяльність таких компаній має жорстко контролюватися Службою безпеки України: “Україна повинна припинити вести будь-який бізнес в росії та білорусі принаймні на час війни. На час війни це, безперечно, неприпустимо. Уявити собі торгівлю під час Другої світової війни між, наприклад, Німеччиною та Британією, навряд чи можна”.

Не всі європейські компанії у перші дні війни припинили бізнес в росії та білорусі, однак під тиском громадськості поступово виходили з ринків.

“Тут важливо, щоб ми дотискали наших бізнесменів до усвідомлення, що це питання не тільки в тому, в якій мірі працює це на ворога чи ні, а що це просто аморально, коли ви живете в країні, яка змушена вести війну, захищаючись від ворога, і при цьому ви свідомо, ховаючись, безперечно, бо відкрито це не робите, а ховаючись продовжуєте вести ті чи інші операції з країною-ворогом”, – підкреслив Борис Кушнірук.

Як повідомляли ЗМІ, букмекерська компанія Parimatch продовжує працювати в Білорусі. Це підтверджують банери компанії в Мінську, а також новини про жеребкування третього раунду Паріматч-Кубок Білорусі, анонсовані 18 травня. Раніше в компанії заявили, що відкликали франшизу в Росії, проте після незначного ребрендингу компанія продовжує роботу.

В офіційному повідомленні компанії про ребрендинг підкреслили, що діючі контракти продовжать виконуватися в рамках узгоджених опцій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *