Загальна мобілізація в РФ – Путін може оголосити її 9 травня

9 травня президент Російської Федерації Володимир Путін зробить важливе повідомлення, яке може стосуватися оголошення нової війни та боротьби зі “світовим нацизмом”.

Про це з посиланням на міністра оборони Великобританії Бена Уоллеса повідомляє Daily Mail.

У першій фазі війни російська армія зазнала невдачі, тому Москва сконцентрувала свої зусилля на захопленні сходу та півдня України. Проте, як і на початку військових дій, ЗС РФ зустрічає потужну відсіч українських захисників.

За прогнозами аналітиків, Путін добивався будь-якої перемоги до 9 травня, але оскільки до параду на честь Дня Перемоги залишилося менш ніж два тижні, це малоймовірно.

Уоллес припустив, що Путін може використати цю можливість, щоб оголосити нову війну, тепер уже зі “світовим нацизмом”. Можливо це стане приводом для оголошення загальної мобілізації.

Міністр оборони Британії розкритикував “жалюгідні спроби” Кремля приховати свої втрати та додав, що для РФ початок загальної мобілізації буде “визнанням невдачі”.

Нагадаємо, близько 8000 військовослужбовців британської армії візьмуть участь у найбільших навчаннях по всій Східній Європі у боротьбі з російською агресією. Такий крок планувався давно, але був посилений у відповідь на повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *