Обстріл вокзалу Краматорска 8 квітня – що думають у Зеленського

Удар російської ракети “Точка-У” по залізничному вокзалу у Краматорську, де перебували тисячі людей, вказує на неадекватність вчинків російського керівництва.

Про це радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк пише у своєму Telegram-каналі.

Він нагадав, що Франція вустами міністра фінансів Ле Мера заявляє про готовність просто зараз піти на нафтове ембарго для РФ.

Британія вустами прем’єр-міністра Джонсона та Німеччина вустами канцлера Шольца прямо говорять про необхідність термінового закриття Європи для російського кривавого газу, продовжив Подоляк.

За його словами, Німеччина вустами президента Штайнмаєра говорить про необхідність негайного створення міжнародного трибуналу для початку процесів над російськими воєнними злочинцями, включно з Путіним.

“І, нарешті, США вустами президента Байдена заявляють про суттєве та проривне розширення військової допомоги Україні. Зокрема, для негайного закриття неба від російських шалених ракет“, – додав радник керівника ОПУ.

“РФ ударом по Краматорську й по сім’ях, які евакуюються, остаточно довела світові свою масову психічну недієздатність”, – зробив висновок Подоляк.

Нагадаємо, Байден назвав ракетний удар по Маріуполю жахливим злодіянням Росії і пообіцяв Києву допомогти новими поставками зброї.

Також “Апостроф” писав, що президент Володимир Зеленський заявив: “Російські нелюди не полишають своїх методів. Не маючи сил та сміливості протистояти нам на полі бою, вони цинічно знищують цивільне населення. Це зло, яке не має меж. І якщо воно не буде покаране, то ніколи не зупиниться”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *