Carlsberg Ukraine реалізує програму зі сталого розвитку Ціль чотири нулі

В Україні є компанії, які свої виробництва роблять дружніми до природи і суспільства. Зокрема, в компанії Carlsberg Ukraine вдосконалюють внутрішні виробничі процеси для збереження довкілля. В межах сталого розвитку компанія розробила програму “ЦІЛЬ 4 НУЛІ: разом заради майбутнього” – це зобов’язання компанії щодо зменшення викидів вуглецю, скорочення обсягів використання води, безвідповідального споживання та створення безпечних умов праці без нещасних випадків.

“Сталий розвиток – це невід’ємна частина для успішного бізнесу. Наша програма “ЦІЛЬ 4 НУЛІ: разом заради майбутнього” – це той стратегічний орієнтир, який дозволяє нам досягати поставлених цілей”, – зазначила старша директорка з корпоративних питань Юлія Стельмах.

Заводи Carlsberg в Україні одні з найефективніших з використання води в Carlsberg Group. Станом на 2020 рік Carlsberg Ukraine використовує 2,42 літра води для виготовлення одного літра продукції, що випереджає ціль встановлену Групою до 2022 року – використовувати 2,5 літра води на один літр готової продукції.

За словами старшого менеджера Юрія Гука, заводи Carlsberg Ukraine виготовляють біогаз.

“Біогаз екологічніший, оскільки він є результатом перетворення органіки, яка росла на полях буквально пів року тому. Тоді як природний газ – це викопний ресурс, який збільшує вміст СО2 в атмосфері”, – зазначив Юрій Гук.

У рамках програми зі сталого розвитку на підприємстві підтримують високий рівень об’ємів повторного використання скляних пляшок.

“На виробництво скляної пляшки використовується достатньо велика кількість теплової енергії. А тому компанія Carlsberg Ukraine використовує оборотну скляну пляшку. У 2020 році вдалося зібрати та повторно використати 40% оборотної пляшки. Ми не зупиняємося на досягнутому, тому в найближчі роки ми плануємо збільшити обсяг оборотної тари на 30%”, – розповів Юрій Гук.

Крім того, як кажуть в Carlsberg Ukraine, важливим напрямком для компанії є культура праці.

“Ми проводимо для працівників тренінги, як правильно працювати у галузі. Бо досягнути нуля нещасних випадків неможливо, якщо у це не будуть залучені керівники. Вони повинні демонструвати своїм прикладом безпечну поведінку і повинні бути лідерами в галузі безпеки. Кожен працівник також повинен щоденно і будь-якої миті думати як про свою безпеку, так і тих, хто працює поряд”, – зазначила менеджерка з охорони праці Інна Головата.

У компанії також запевнили, що готові ділитися своїм досвідом та міжнародною експертизою, аби українське законодавство стало ефективним механізмом для реалізації стратегії як держави, бізнесу так і громади.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *