Карта бойових дій під Києвом та зведення Генштабу ЗСУ щодо війни в Україні на кінець 21 березня

Минула 26-та доба протистояння українського народу російському вторгненню. Станом на кінець понеділка, 21 березня, ворог тимчасово утримує сухопутний коридор з окупованим Кримом та блокує вихід до Азовського моря.

Про це Генеральний штаб ЗСУ повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

Втративши наступальний потенціал, окупанти продовжують формувати та переміщувати резерви з глибини території РФ до кордонів України. У зв’язку з великими безповоротними та санітарними втратами особового складу (зокрема і командної ланки) у ЗС РФ призупинено планове звільнення з військової служби офіцерів, прапорщиків та сержантів.

Військово-політичне керівництво РФ здійснює агресивну пропагандистську діяльність, спрямовану на військовослужбовців збройних сил Білорусі щодо необхідності військового вторгнення в Україну.

На Поліссі протягом доби противник намагався активізувати наступальні дії на декількох напрямках, зазнав втрат, успіху не досяг. Продовжує ведення повітряної розвідки з метою пошуку оптимальних шляхів покращення свого положення.

На Сіверському напрямку противник продовжує відновлення наступальних спроможностей шляхом введення на територію України додаткових підрозділів, зокрема батальйонної тактичної групи зі складу 90-ї танкової дивізії.

Підрозділи загарбника продовжують обстріли Чернігова та інших населених пунктів, не полишають спроб наступу у напрямку на Бровари, проте через втрати успіху у просуванні не мають. Намагаються поповнювати запаси та вести розвідку.

На Слобожанському напрямку противник частково блокує Суми, здійснює артилерійські обстріли Харкова. Підрозділи забезпечення окупаційних військ намагаються відновити ділянку залізниці від міста Валуйки до Куп’янська для поліпшення тилового забезпечення угрупування військ.

На Донецькому та Луганському напрямках противник продовжує спроби просунутись та закріпитись, успіху не мав. Українські захисники відбили 13 атак ворога і знищили 14 танків, 8 БМП, 2 МТ-ЛБ, 3 артилерійські системи і 4 автомобілі. Підрозділи ППО уразили 2 повітряні цілі противника. Втрати особового складу ворога склали близько 300 осіб.

Оборонці Маріуполя знищили патрульний катер “Раптор” та комплекс радіоелектронної боротьби “Леєр-3”.

На Південнобузькому напрямку окупанти перейшли до оборонних дій, здійснюють заходи з відновлення боєздатності, намагаються відновлювати пошкоджену броньовану техніку.

На Миколаївському напрямку через контратаку ЗСУ противник змушений відступити на невигідні рубежі.

Так, протягом дня, завдяки героїчним діям наших захисників, над містом Макаровом піднято державний прапор України, ворог відкинутий.

Ворожа авіація продовжує ракетно-бомбовими ударами руйнувати об’єкти інфраструктури на території України у Київській, Чернігівській, Харківській та Донецькій областях. При цьому, окупанти продовжують активно використовувати аеродромну мережу Б

Пройшла 26-а доба протистояння українського народу російському вторгненню . Станом на кінець понеділка, 21 березня, ворог тимчасово утримує сухопутний коридор із окупованим Кримом та блокує вихід до Азовського моря.

Про це Генеральний штаб ЗСУ повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

Втративши наступальний потенціал, російські окупаційні війська продовжують формувати та переміщувати резерви з глибини території Російської Федерації у межі України.

У зв’язку з великими безповоротними і санітарними втратами особового складу (зокрема і командної ланки) у Збройних Силах Російської Федерації призупинено планове звільнення з військової служби офіцерів, прапорщиків і сержантів.

Військово-політичне керівництво Російської Федерації здійснює агресивну пропагандистську діяльність, спрямовану на військовослужбовців збройних сил республіки Білорусь, необхідність військового вторгнення на територію України.

На Поліссі протягом доби противник намагався активізувати ведення наступальних дій на кількох напрямках, зазнав втрат, успіху не досяг. Продовжує ведення повітряної розвідки для пошуку оптимальних шляхів покращення свого становища.

На Сіверському напрямку противник активних наступальних дій не веде, продовжує відновлення наступальних можливостей шляхом запровадження на територію України додаткових підрозділів, зокрема батальйонної тактичної групи зі складу 90-ї танкової дивізії.

Підрозділи загарбника продовжують обстріл Чернігова та інших населених пунктів, не залишають спроб наступу у напрямку Бровари, однак через втрати успіху в просуванні не мають. Намагаються поповнювати запаси та вести розвідку.

На Слобожанському напрямку противник активних наступальних дій не проводить, частково блокує місто Суми, здійснює артилерійський обстріл міста Харків. Підрозділи забезпечення окупаційних військ намагаються відновити ділянку залізниці від міста Валуйки до міста Куп’янська з метою покращення тилового забезпечення угруповання військ.

На Донецькому та Луганському напрямках противник продовжує спроби просунутися та закріпитися, успіху не мав.

Українськими захисниками та захисниками було відбито 13 атак ворога та знищено 14 танків, 8 БМП, 2 МТЛБ, 3 артилерійські системи та 4 автомобілі. Підрозділи ППО вразили дві повітряні цілі супротивника. Втрати особового складу ворога становили близько 300 осіб (втрати уточнюються).

Захисники Маріуполя знищили патрульний катер Раптор та комплекс радіоелектронної боротьби Леєр-3.

На Южнобузькому напрямку окупанти перейшли до оборонних дій, здійснюють заходи для відновлення боєздатності, намагаються відновлювати пошкоджену броньовану техніку.

На Миколаївському напрямку внаслідок контратаки підрозділів Збройних Сил України противник змушений відступити на невигідні рубежі.

Так, протягом дня завдяки героїчним діям наших захисників над містом Макаровом піднято державний прапор України, ворог відкинутий.

Ворожа авіація продовжує ракетно-бомбовими ударами руйнувати об’єкти інфраструктури на території України у Київській, Чернігівській, Харківській та Донецькій областях. При цьому окупанти продовжують активно використовувати аеродромну мережу республіки Білорусь.

Очікується, що ворог продовжить завдавати підступних ракетно-бомбових ударів та здійснювати артилерійські обстріли об’єктів критичної інфраструктури України із застосуванням реактивної артилерії, авіації, високоточної зброї та боєприпасів невиборчої дії.

Раніше “Апостроф” повідомляв, що 21 березня бійці 24 ОМБр ЗСУ імені короля Данила ліквідували три ворожі танки та один БТР у Луганській області.

ілорусі.

Очікується, що ворог продовжить завдавати підступних ракетно-бомбових ударів та здійснювати артилерійські обстріли об’єктів критичної інфраструктури України із застосуванням реактивної артилерії, авіації, високоточної зброї та боєприпасів невибіркової дії.

Раніше “Апостроф” повідомляв, що 21 березня бійці 24 ОМБр ЗСУ імені короля Данила ліквідували три ворожі танки та один БТР у Луганській області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *