Бідне дитинство, Comedy Club і розлучення з Ляйсан Утяшевой: як склалося життя найскандальнішого коміка Павла Волі

1. Павло Воля: біографія2. Comedy Club3. Павло Воля: фільмографія4. Павло Воля: особисте життя 

Павло Воля: біографія

Павло Олександрович Воля народився 14 березня 1979 року в місті Пенза (Росія). Батьки Павла – заводські робітники. Його дитинство абсолютно нічим не відрізнялося від дитинства звичайних дітей. Павло і його сім’я жили бідно.

Батьки намагалися не обділяти своїх дітей. Так, Павло займався фізичним та інтелектуальним розвитком. У дитинстві будував плани і креслив шлях до кар’єри оператора баштового крана. Пізніше йому випала нагода реалізувати свою мрію і попрацювати на крані. Але тривало це недовго.

Можна знайти інформацію, що насправді у коміка ім’я Денис Добровольський. Та й сам Воля про це вже згадував. Але справа ось у чому: прізвище Добровольський – це скоріше нік, який Павло отримав, коли працював на радіо. А от ім’я – Павло – справжнє і дісталося коміку в честь пам’яті про дідуся. 

Будучи хлопцем, він захоплювався єдиноборствами і відвідував заняття з акторської майстерності. Павло навіть вів молодіжну програму на одному з російських каналів «Слем». Він обрав нестандартний комплект захоплень, але це зіграло велику роль на його подальшій реалізації у житті. 

Павло Воля в шкільні роки, шкільний КВК

У шкільні роки Павло став учасником КВК. Гумор став забирати великий відрізок часу, але хлопець закінчив школу з медаллю і вступив у вищий навчальний заклад, щоб вивчитися на викладача російської мови і літератури.

В університеті Павло не закинув КВК, завоював авторитет і став головним в команді «Валеон Дассон». Далі було знайомство з ще маловідомим на той момент Тимуром Родрігезом і амбітним Леонідом Школьником, який пізніше почав писати сценарії для популярного шоу Comedy Club.

Між навчанням і КВК Павло встигав підробляти на радіо.

У 2001 році Павло вже хвалився вищою освітою і поїхав з рідного міста. Столиця не чекала Волю з розпростертими обіймами, а відправила молодого гумориста працювати на будівництво.

Не бажаючи присвятити життя цеглинам і цементу, Павло протоптав собі шлях до посади сценариста на програму «Добрий вечір» (телеканал РТР).

Коли цей проект згорнувся, Воля перекочував на МУЗ-ТВ, де глаголить музика, а пізніше його голос будив сотні слухачів на хвилі радіо «Хіт ФМ».

До речі, Масяня – це теж Павло Воля. В його біографії вказано досвід озвучення цього мультфільму. 

Comedy Club

Після того, як програму «Доброго ранку» закрили, її продюсер зі своїми друзями заснували шоу з гумористичним напрямком під назвою Comedy Club. Їм потрібні були молоді талановиті хлопці, які зможуть виступати в стилі Stand Up. Ось тут Воля і проявив себе у всій красі.

Павло Воля

Stand Up проект не відразу сподобався телеканалам, нібито не вписувався у загальний формат телебачення. Команда Camedy довго шукала місце під софітами і таки знайшла на телеканалі ТНТ.

У 2005 році шоу дебютувало на телеекранах. Хоча тоді його учасники навіть не підозрювали, що запустили найприбутковішу російську гумористичну виставу. 

Учасники Comedy Club, в тому числі і Воля, без докорів совісті використовували у своїх виступах гострі слівця. За фактом, вони першими зняли заборону з висловлювань такого формату.

Сценічний образ Павла називався «гламурний покидьок». Будь-який випуск шоу починався з того, що Воля у гострій сатиричній формі обговорював гостей. Так вишукано це міг робити тільки він.

Студія Comedy Club принесла Волі величезний успіх і популярність. Не бажаючи зупинятися на досягнутому, Павло вирішив зайнятися сольною кар’єрою і почати вести власні виступи, які додадуть йому ще більшу вагу, як артиста. 

Павло Воля: фільмографія

Як і належить популярному артисту, Воля вирішив спробувати себе в кіно і вже встиг засвітитися в головних ролях декількох фільмів. Перший фільм, в якому він знявся, називається «Найкращий фільм». Його героя звали Тіма Мілан (прототип відомого всім Діми Білана).

Павло Воля

Після дебюту, Павло почав працювати над фільмом «Платон», де зіграв головну роль. Фільм був у жанрі трагікомедії. Воля в образі запеклого московського тусовщика дуже гармонійно вписався в загальну картину. Образ головного героя неймовірно перетинається з самим Волею.

Пізніше Воля засвітився в «Універі» і «Деффченках». Став головним героєм у фільмі «Наречена будь-якою ціною», взяв участь у фільмі «З Новим Роком, мами» і гарненько поповнив свою фільмографію і біографію в цілому.

Не дивно, що фільми з його участю набирають багато переглядів і непогані касові збори. 

Павло Воля: особисте життя 

Шерше ля фам. Так, так, у надмірно-активному житті Волі з’явилася жінка, якій Павло показав свої справжні трепетні почуття.

2012 рік запам’ятався маршем Мендельсона. Павло Воля запропонував руку і серце художній гімнастці і чарівній дівчині Ляйсан Утяшевій. 

Павло Воля з дружиною

Пара зблизилася ще в 2011. Незабаром у Ляйсан трапилася біда, її мама померла. Павло не залишив дівчину в скрутну хвилину, знайшов потрібні слова розради, щоб пережити скорботу про маму. Незабаром відносини Ляйсан і Волі перейшли на новий рівень і вони узаконили свої почуття в Московському РАЦСі. Пишну церемонію і помпезне свято пара вирішила не влаштовувати. На свято запросили тільки найближче коло рідних і друзів.

У 2013 році пара порадувала громадськість новиною про появу первістка – сина на ім’я Роберт. А вже через два роки в сім’ї з’явилася друга дитина – донька з ім’ям Софія. Подружжя щасливі, що життя нагородило їх такими прекрасними дітьми.

Павлу з його дружиною приписують звання зразкової пари, а їх союз вважають міцним і надійним. Але недавно по мережі поширилися чутки про їх розлучення.

Павло Воля з дружиною

Справа була так. Дружина Волі Ляйсан виставила в соціальні мережі своє фото в червоній сукні з великим розрізом до стегна. Було помітно відсутність обручки на її пальці і шанувальники дружини Волі вирішили, що подружжя розлучається.

Пізніше Ляйсан спростувала всі чутки і заявила, що ніхто розлучатися не збирається, а кільце вона зняла лише тому, що воно не підходило під її образ.

Нині ж імена Павла і Ляйсан виблискують з обкладинок модних журналів і рядків новин і ніщо не віщує розриву сім’ї. 

Дружина Павла Волі з донькою

Теми: # Павло Воля, # Павло Воля біографія, # Павло Воля дружина, # павло воля справжнє ім’я, # Comedy Club

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *