Пісторіус зробив заяву щодо військ в Україні

Пісторіус зробив заяву щодо військ в Україні

Фото: Getty Images
Борис Пісторіус не підтримує ідею відправки військ до України

Борис Пісторіус закликав покласти кінець дебатам про можливе розміщення в Україні сухопутних військ західних країн.

Потрібно припинити дискусії щодо можливого розміщеня західних військ на території України. Про це сказав міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час візиту до Фінляндії, повідомляє FAZ у п’ятницю, 8 березня.

Він зазначив, що дискусії про розміщення військ Заходу в Україні тривають, але, на його думку, їх потрібно припинити.

“Ніхто насправді не хоче, щоб сухопутні війська були в Україні, зараз про це йде дискусія, тому ми повинні припинити це на цьому етапі”, – сказав глава Міноборони Німеччини.

Міністр оборони Фінляндії Антті Хаккянен, з яким зустрівся Пісторіус, також відкинув можливість розміщення військ. Він додав, що союзники України повинні зосередитися на іншому.

“Зараз ніхто не підтримує ідею “війська на землі”. Але всі підтримують збільшення допомоги у вигляді зброї, боєприпасів і грошей, і саме на цьому ми повинні тепер зосередитись”, – заявив він.

Зазначимо, в понеділок, 26 лютого, прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що кілька країн-членів НАТО та ЄС обговорюють можливість направлення своїх військових в Україну після укладення двосторонніх угод. Він поспішив заявити, що Словаччина “не піде на такий крок”, але поважатиме рішення країн НАТО, які погодяться ввести війська в Україну.

Згодом про можливість відправити в Україну військових заговорив президент Франції Еммануель Макрон, а прем’єр-міністр Франції Габріель Атталь теж не відкинув можливості відправки французьких військових в Україну.

А напередодні Макрон назвав умову для відправки військ в Україну.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *