Франція відправить військових до України чи ні – Макрон зробив нову заяву

Лідер Франції Емманюель Макрон, коментуючи свою заяву про ймовірне розміщення французьких військ в Україні, наголосив на тому, що поки що відповідного розгортання сил не буде.

Про це заявив в інтерв’ю Novinky та Pravo.cz.

Читайте також: У Франції є саме такий підрозділ: що означає заява Макрона про направлення військ в Україну

Президент зауважив, що раніше сказав про можливість відправки військ в Україну на зустрічі з представниками більш ніж 20 держав у Парижі у відповідь на питання. Тоді тільки зазначив, що “ніщо не можна виключати”, однак це не означає про відправку контингенту.

Це не означає, що ми розглядаємо можливість відправки французьких військ в Україну в найближчому майбутньому, але це означає, що ми розпочинаємо дискусію і думаємо про все, що можна зробити, щоб підтримати Україну, особливо на українській території”, – наголосив Макрон.

Він також зауважив, що учасники зустрічі погодилися з п’ятьма галузями, де хотіли б зробити найбільший внесок: кіберзахист, спільне виробництво військової техніки в Україні, безпека держав, яким безпосередньо загрожує наступ РФ в Україні, зокрема Молдови, можливість підтримати Україну на держкордоні з Білоруссю та операції з розмінування.

Також додав, що країни Заходу не воюють проти російського народу, тому не бажають нарощення ескалації.

“Крім того, я завжди чітко визначав наші рамки: ми не воюємо проти російського народу і відмовляємося вступати в логіку ескалації”, – повідомив президент Франції.

Нагадаємо, раніше у США оцінили можливість відправки військ НАТО до України.

  • Вас також може зацікавити:

Відповісти за слова: чи відправить Євросоюз війська в Україну

У країнах Європи відкинули ідею про виправлення військ до України: заяви

Ніколи не кажи “ніколи”: що лідери країн НАТО говорять про відправлення військ на війну

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *