Григорій Козловський нагороджений відзнакою ЗСУ – Апостроф

Засновник футбольного клубу “Рух”, відомий львівський меценат та волонтер Григорій Козловський з перших хвилин повномасштабного вторгнення завзято допомагає українським воїнам. Військові регулярно отримують від мецената спорядження, техніку, дрони та інше.

Допомогу та роботу Григорія Козловського та усієї “жовто-чорної” команди було відзначено нагородою. Воїни подякували Григорію Козловському за підтримку та вручили йому відзнаку “За сприяння Збройним Силам України” від імені Валерія Залужного.

Григорій Козловський подякував за нагороду, та зазначив, що підтримка військових це обов’язок кожного українця, але головна нагорода – Перемога України. Крім нагороди, засновник “Руху” отримав подарунок – бойову гуцульську сокиру. На ній є гравіювання – символ бойового духу і незламності та цитата з фільму “Довбуш” і автографом українського актора Олексія Гнатковського.

Фото: Григорій Козловський – засновник ФК “Рух”, допомагає ЗСУ з перших днів війни

“Це неочікувана відзнака, зокрема від Валерія Залужного… Приємно, що військові так оцінили нашу допомогу, але головна нагорода в нас ще попереду – Перемога України над російськими загарбниками… Зараз допомагати захисникам повинен кожен українець. ФК “Рух”, Emily Resort, БО “Фонд допомоги Україні “Рух у майбутнє” – усі ми регулярно намагаємось щось відправити військовим, реагуємо на їхні запити та забезпечуємо всім необхідним” – додав меценат.

Засновник ФК “Рух” вже має найвищу нагороду для цивільних за благодійну допомогу Збройним Силам України – у травні 2022 Григорій Козловський отримав державну нагороду Міністерства оборони України – “Знак Пошани”. Григорій Козловський наголосив на необхідності підтримувати українських військових та закликав українців спільно наближати Перемогу.

“У суспільстві зараз почали звикати до реалій війни. На початку повномасштабного вторгнення всі допомагали чим могли, адже розуміли, що ми можемо втратити свою незалежність. Зараз помітно, що люди втомлюються… Ми не можемо звикати до цього, а для цього слід підтримувати нашу армію та допомагати нашим військовим, тож кожен з нас повинен долучитись до того, щоб наблизити нашу Перемогу над ворогом. Не будьте байдужими та допомагайте Збройним Силам України”, – зауважив Григорій Козловський.

Григорій Козловський підтримує військових всім чим може, зокрема, долучився до ініціативи “Пташки Перемоги”: “Сьогодні ці “пташки” нищать ворогів на фронті і чим цих засобів буде більше, тим ближче буде наша Перемога”, – розповів один зі співзасновників ініціативи “Пташки Перемоги” Олександр Тіщенко.

Григорій Козловський з Emily Resort перерахували 2 млн гривень на протезування поранених воїнів та цивільних, які проходять реабілітацію у Superhumans Center. У березні меценат та “жовто-чорні” планують перерахувати 2 млн грн Національному реабілітаційному центру Unbroken.

“Ми паралельно підтримуємо низку бригад та постійно з ними на зв’язку й реагуватимемо на їх запити. Я вдячний всім членам нашої команди за те, що вони долучаються до цих ініціатив й активно допомагають військовим і цей процес не припинятиметься. Я дуже радий, що Emily Resort, футбольний клуб “Рух” додали маленьку краплинку в ту чашу перемоги, яка на нас чекає в майбутньому”, – резюмував Григорій Козловський.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *