Віталій Кличко підтримав Валерія Залужного у світлі підготовки його відставки

В часи, коли Україна бореться за своє існування, боєздатність армії та єдність суспільства мають вирішальне значення. Проте політика може переважити здоровий глузд та інтереси держави.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи інформацію про можливе звільнення головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

“Суспільство обговорює і напружено чекає, чим завершиться ситуація з планами президента звільнити Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Сподіваюся, влада розуміє всю серйозність кроків, які робить зараз, та всю повноту своєї відповідальності. Бо сьогодні, коли Україна бореться буквально за своє існування, головне – боєздатність і злагодженість армії та єдність суспільства. Чи спрямовані анонсовані натяками рокіровки саме на це? Суспільство не впевнене. І на це треба зважати. Та припинити нарешті політичні інтриги й внутрішню боротьбу”, – заявив Віталій Кличко.

Він зазначив, що багато в чому завдяки Залужному українці повірили в Збройні сили: “Як військовий у війну генерал Валерій Залужний пройшов багато складних моментів. Тільки він сам знає, скільки насправді… На жаль, сьогодні момент, коли політика може переважити здоровий глузд та інтереси держави. І цей момент залежить не від Залужного”.

Мер Києва наголосив, що потрібно припинити нарешті політичні інтриги й внутрішню боротьбу.

“Боротися сьогодні потрібно за одне – за Перемогу України”, – підкреслив Віталій Кличко.

Раніше президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю телеканалу Rai 1 заявив, що в Україні потрібно провести кадрове перезавантаження влади, в тому числі у військовому секторі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *