Історія життя Наталії Мосейчук: як їй вдалося стати успішною і скільки разів була нареченою

1. Наталія Мосейчук: історія підкорення ТБ2. Телеведуча Наталя Мосейчук: вік3. Наталія Мосейчук: дієта4. Наталія Мосейчук: дівоче прізвище5. Наталія Мосейчук: національність6. Наталія Мосейчук: батько7. Наталія Мосейчук: сім’я8. Наталія Мосейчук: біографія9. Наталія Мосейчук: освіта10. Наталія Мосейчук: ведуча на житомирському каналі11. Наталія Мосейчук в молодості12. Наталія Мосейчук на «5 каналі»13. Ведуча «ТСН» Наталія Мосейчук14. Наталія Мосейчук: особисте життя15. Наталія Мосейчук: перший чоловік16. Наталія Мосейчук: чоловік Ілля17. Наталія Мосейчук: сім’я, діти

Наталія Мосейчук: історія підкорення ТБ

Наталія Мосейчук – відома тележурналістка і ведуча інформаційних програм. Останнім часом вона швидко набирає обертів: журнал «Фокус» назвав її однією з найвпливовіших телеведучих країни. Яким був її шлях до успіху і чи залишається в неї час на особисте життя при роботі в такому стресовому форматі?

Телеведуча Наталя Мосейчук: вік

Світські хроніки наперебій захоплюються здоровим зовнішнім виглядом і молодістю Наталії,що не відповідає паспортному віку, всіляко обговорюючи її стильні строгі наряди і кожне нове плаття в ефірі.

Наталія Мосейчук

А ось Наталя, на відміну від більшості теледів, на такі дамські штучки уваги не звертає. До того ж вона не приховує свій вік і навіть пишається ним, хоча зізнається: приємно, коли при всьому її життєвому досвіді на вулиці її ще називають дівчиною. Скільки років Наталії Мосейчук? Дата народження телеведучої: 30 травня 1973-го року. Отже, зараз їй – 47 років.

Наталія Мосейчук: дієта

Багатьох цікавить, як Наталі вдається триматися в хорошій формі. Журналісти постійно підозрюють її в тому, що вона дотримується якоїсь спеціальної дієти і має багато секретів в плані харчування. Але насправді немає ніякої дієти Наталії Мосейчук. Навпаки – вона дуже любить готувати, особливо торти. Ведуча зізнається, що ночами саме процес приготування їжі рятує її від стресів на роботі – загалом, і поїсти ведуча теж любить. Гарній фігурі, як зізнається Наталія, вона зобов’язана швидкому обміну речовин.

А щодо секретів краси, то ведуча каже, що на спортзал і салони краси у неї часто не вистачає часу. Але вона про це зовсім не турбується.

Наталія Мосейчук: дівоче прізвище

Мосейчук – не «рідне» прізвище Наталії. В дівоцтві вона була «Петрусенко».

Наталія Мосейчук: національність

Наталія народилася у туркменському місті Теджен. Однак не варто підозрювати її в неукраїнській національності. Одного разу в інтерв’ю ведуча розповіла, що належить до давнього українського роду, просто в силу професії батька їх сім’ю поводило світом.

Наталія Мосейчук: батько

Тато Наташі був радянським військовим, якому доводилося служити навіть в Афганістані. Він має безліч нагород від держави – орденоносець і кавалер трьох орденів Червоного Прапора. Тому в молоді роки її батькам доводилося постійно переїжджати. Перші 5 років свого життя дівчина провела в Туркменістані. Потім батька направили до Німеччини, потім до Угорщини, потім повернули на Батьківщину – спочатку це був Бердичів, і нарешті Житомир. В останньому місті сім’я нарешті змогла «осісти».

Наталія Мосейчук: сім’я

Мама Наталії – вчителька молодших класів, справжній педагог за покликанням. Свою професію вона дуже любить, хоч іноді на роботі доводилося непросто. Мосейчук пишається тим, що і мама була визнана у своїй професії, наскільки це було можливо в СРСР – її регулярно нагороджували грамотами від всіх генеральних секретарів КПРС. Ведуча виховувалася разом з братом Сашком.

Наталія Мосейчук c батьками, братом і бабусею

Зараз Наталя згадує, що в їхній родині панував строгий патріархальний уклад: тато був незаперечною главою сім’ї. Хоч фамільярності в їхніх стосунках не було, але панували справедливість і взаємна повага без всякої авторитарності. Найкраще виховання – це хороший особистий приклад. Ведуча, як і її брат, і досі вважає своїх батьків взірцем для наслідування в сімейному плані.

Наталія Мосейчук: біографія

У перший клас дівчинка пішла ще в Угорщині. Цікаво, що її першою вчителькою стала саме мама, але тоді вони від усього класу це ретельно приховували. Мама Наталії вважала, що діти не повинні думати, що у когось з них є особливі привілеї. Дорослішати Наталії довелося в Бердичеві – там вона провчилася в загальноосвітній школі протягом 9 років. Але атестат отримала вже в Житомирі.

Наталія Мосейчук

Тому, розповідає Наталя, друзів на все життя їй завести не вдалося – через переїзди у неї завжди були тільки «транзитні приятелі». Але все це кочове життя не завадило дівчині вчитися на відмінно – школу вона закінчила із золотою медаллю.

Наталія Мосейчук: освіта

У 1990-му році Наталія вступила до Житомирського педагогічного університету, щоб отримати диплом викладача англійської мови. Якби не важкі 90-ті, Мосейчук так би і залишилася педагогом: вона, як і мама, була закохана в цю професію. Але погане матеріальне становище змусило дівчину шукати роботу вже з 3-го курсу.

Наталія Мосейчук: ведуча на житомирському каналі

Так співпало, що якраз в той момент вона почула на місцевому телебаченні про конкурс на посаду ведучого. Несподівано для себе Наталя виграла цей конкурс і стала диктором на житомирському регіональному ТБ. Спочатку її робота тут була дуже простою: дівчина просто читала в ефірі програму передач. Але вона наполегливо працювала і шукала можливості для свого розвитку. Так, з часом їй довірили посаду ведучої новин. А трохи пізніше з особистої ініціативи вона почала знімати тут документальні фільми.

Наталія Мосейчук

У 1995-му році Мосейчук закінчила університет і навіть деякий час викладала в альма-матер англійську та німецьку мови. Але знову-таки корективи в її кар’єру внесли не особисті амбіції, а фінансова скрута. Саме тому вона зважилася переїхати в Київ у пошуках нових можливостей і більш прибуткової роботи.

Наталія Мосейчук в молодості

Коли Наталя переїхала в Київ, їй було всього 23 роки. Перший час вона перебивалася на будь-яких телевізійних роботах, на які її тільки брали. Тому що тоді ще педагогом без прописки не можна було влаштуватися. Спочатку вона працювала на Телерадіостудії Міністерства оборони.

Вже через рік, у 1997-му році, Мосейчук пощастило стати ведучою ранкової інформаційно-розважальної програми на телеканалі «Інтер». Але там не склалося.

Наталія Мосейчук

В 1998-му році вона переходить на канал «ЮТАР» на посаду ведучої новин.

А в 1999-м – в телекомпанію «Експрес-Інформ», як телеведуча новин. Згодом на основі цієї компанії і сформувався «5 канал».

Наталія Мосейчук на «5 каналі»

У 2003-му році Наталія стає однією з ведучих інформаційної служби «5-го каналу». Власне, звідси і почалося її зоряне сходження. Саме тут вона стала впізнаваною, популярною і змогла розвинути свої журналістські таланти.

Дещо пізніше у неї з’явилася можливість розробити на каналі авторську програму «VIP-жінка». Звичайно, її ведучою стала вона сама.

Ведуча «ТСН» Наталія Мосейчук

Але цього піку кар’єри Наталія Мосейчук досягла в 2006-му році, коли перейшла на телеканал «1+1» і стала ведучою «ТСН». «5 канал» дівчина вирішила залишити через політичні трансформації, яке вилилося у звільнення Романа Скрипіна. Саме цей телеведучий і донині залишається для неї авторитетом в українській політичній журналістиці.

Пізніше на «1+1» вона теж стала автором і ведучою програми. Це було «Приховане життя», яке розповідало про особисте життя народних депутатів і політичної еліти в жанрі документального портрету.

Наталія Мосейчук

У 2016-му році Наталія піднялася ще вище, ставши головною ведучою політичного ток-шоу «Плюсів» – «Право на владу». Тут, до того стримана і завжди коректна телеведуча, проявила себе досить емоційно. У пікові політичні моменти завдяки своїм гучним суб’єктивним висловлюванням вона навіть ставала героїнею гучних медійних скандалів.

Наталія Мосейчук: особисте життя

Не дивлячись на те, що Наталі Мосейчук подобалося знімати ширму таємничості з особистого життя наших політиків у своїй авторській програмі, власне «особисте» вона зовсім не любить афішувати. Телеведуча підкреслено стримана у своїх неформальних інтерв’ю і про інтимне говорить тільки в загальних рисах.

Наталія Мосейчук: перший чоловік

Так, точно відомо, що Наталія Мосейчук двічі була заміжня. І вперше пішла під вінець ще в студентські роки в Житомирі. З першим чоловіком вони разом і переїжджали в Київ у пошуках кращого життя. Однак ні імені, ні особистості цього чоловіка Наталія не розкриває. Вона категорично відкидає будь-які питання про перший шлюб.

Але точно відомо, ще і те, що саме від першого чоловіка в 1998-му році вона народила першого сина на ім’я Антон. Очевидно, що вже в цей час перший шлюб Наталії розпався. Бо як телеведуча розповідає, що через потреби в роботі, змушена була віддати 10-місячного Антона на виховання батькам, поки сама не змогла стати на ноги у професійно-фінансовому плані. Хлопчик жив у Житомирі до 2-х років.

Наталія Мосейчук: чоловік Ілля

А от історією знайомства і кохання з другим чоловіком Іллею Мосейчук ділиться з громадськістю. Вперше вони зустрілися в 1999-му році на телеканалі «Експрес-інформ». Але близькі відносини між ними не склалися – незабаром Наталія покинула цей канал.

Наталія Мосейчук з чоловіком і молодшим сином

Але доля подарувала їм другу зустріч – через цілих 9 років. Тоді вони знову зустрілися на роботі, але вже на «5 каналі». Коли Наталія була відомою ведучою на каналі з’явився новий фінансовий директор – це і був її майбутній чоловік Ілля. Але знову Мосейчук знову перейшла на іншу роботу і на особисте життя у неї не було ні сил, ні часу.

І тільки на третій раз, випадково зустрівшись, вони розговорилися по душам і зрозуміли, що насправді дуже близькі люди. Після тривалих і глибоких відносин Ілля зробив пропозицію ведучій.

Наталія Мосейчук: сім’я, діти

Зараз Наталія щаслива в шлюбі і проводить вільний час з сім’єю. У 2012-му році вона народила другого сина, якому вони з чоловіком дали ім’я Матвій. Зараз старший син Мосейчук навчається у ВНЗ на факультеті Міжнародної економіки, а молодший лише школяр. Зараз вона намагається приділяти дітям як можна більше часу, часто приносячи у жертву сон, але не роботу.

Теми: # Наталія Мосейчук, # Наталія Мосейчук чоловіки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *