ФРН прогнозує напад РФ на НАТО – ЗМІ

ФРН прогнозує напад РФ на НАТО - ЗМІ

Фото: USI (ілюстративне фото)
Німецькі спецслужби прогнозують напад Росії на НАТО

На це вказує реорганізація армії; пересування військ, а також розміщення ракет на заході Росії; нарощування російського виробництва озброєнь.

Німецькі спецслужби підготували для уряду аналіз російських військових загроз, відповідно до якого Росія може напасти на територію НАТО “з 2026 року”. Про це повідомляє Business Insider.

Зазначається, що Росія готується до масштабного конфлікту із Заходом. На це вказує реорганізація армії; пересування військ, а також розміщення ракет на заході Росії; нарощування російського виробництва озброєнь.

Нарощування виробництва озброєння може призвести до того, що Росія подвоїть свою військову міць протягом наступних п’яти років у порівнянні з сьогоднішнім днем.

Як зазначається у звіті, “вже не можна виключати”, що Росія може здійснити напад на території НАТО “з 2026 року”, наприклад у країнах Балтії або Фінляндії.

Видання пише, що німецькі служби досі не робили подібних заяв публічно.

Як йдеться у публікації, у штаб-квартирі НАТО також поділяють занепокоєння щодо зростання військової потужності Росії й подальшої конфронтації, однак там не вважають, що в майбутньому це обов’язково повинно призвести до війни.

За оцінкою американських спецслужб, “в середньостроковій перспективі” ризику нападу Росії на НАТО немає, оскільки країні-терористу знадобиться від п’яти до восьми років, щоб відновити військову міць, яку вона мала до вторгнення в Україну.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що у Бундесвері (Збройні сили Німеччини) готуються до можливого конфлікту між Росією і НАТО і спрогнозували його перебіг протягом усього 2024 і частини 2025 року року.

Глава Мюнхенської конференції: Росія може напасти на НАТО

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *