Юрій Ігнат звільнений – що сказав про відставку

Юрій Ігнат вперше прокоментував своє звільнення з посади речника Командування Повітряних сил.

Відповідний допис з’явився в особистому Facebook полковника ЗСУ.

За його словами, на посаді речника ПС ЗСУ було важко, однак “точно не буде соромно”.

Читайте також: Людина, яка змогла: чому Залужному вдалося звільнитися з військової служби

Юрій Ігнат подякував усім журналістам, з якими йому довелося працювати. Окрему подяку полковник ЗСУ висловив тим, хто допомагав та критикував його діяльність.

Окремо Ігнат показав своє “робоче місце”, з якого його можна було побачити у будь-який час в етері телемарафону та телеканалів. Колишній речник зазначив, що ноутбук завжди був при ньому і в нього склалося таке відчуття, ніби він спить з ним. Через напружений графік стерлися майже усі літери на клавіатурі.

“Дякую командувачу Повітряних Сил Миколі Олещуку та керівному складу нашого виду за підтримку та велику довіру. Це – головне в нашій роботі! За два роки війни майже стерлись літери на клавіатурі, слабо тримає батарея, але написане, змонтоване і опубліковане з цього ноута назавжди увійшло в світову історію, яку сьогодні власною кров’ю пишуть українці. Залишатимусь на зв’язку! Тримаймо стрій!” – продовжив Ігнат у своєму Facebook.

Підсумовуючи, полковник ЗСУ побажав успіхів своєму наступнику та висловив сподівання, що в нього на посаді речника ПС “вийде ще краще”. Варто зазначити, що Юрій Ігнат не уточнював, на якій саме посаді він продовжить працювати у лавах Повітряних сил.

Раніше ми повідомляли про звільнення Олега Ніколенка з МЗС.

Вас може зацікавити:

У ЗСУ склав повноваження ще один пресофіцер

В ЗСУ новий командувач сил логістики: хто він і що відомо

Зеленський звільнив начальника Генштабу ЗСУ: хто прийшов на зміну Шапталі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *