Орбан закликав до “окупації” Брюсселя

Орбан закликав до  окупації  Брюсселя

Фото: Getty Images
Віктор Орбан під час виступу у Будапешті

Віктор Орбан порівняв ЄС з імперськими окупантами та назвав західний світ джерелом безкультур’я і руйнування.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан закликав допомогти йому “окупувати” Брюссель, але поки що лише на виборах до Європарламенту, що пройдуть влітку. Про це повідомляє Associated Press у п’ятницю, 15 березня.

Орбан виступав у Будапешті з промовою з нагоди річниці угорської революції 1848 року проти правління австрійської династії Габсбургів. Він порівняв ЄС з імперськими окупантами та назвав західний світ джерелом безкультур’я і руйнування.

“Вони розв’язуютьвійни, руйнують світи, перекроюють кордони країн і посуться на всьому, як сарана. Ми, угорці, живемо інакше і хочемо жити інакше”, – сказав прем’єр-міністр.

Орбан розкритикував імміграцію та права ЛГБТК+, а також апелював до національної гордості та суверенітету.

“Народи Європи сьогодні бояться, що Брюссель відбере у них свободу… Якщо ми хочемо зберегти свободу і суверенітет Угорщини, у нас немає вибору: ми повинні окупувати Брюссель”, – заявив Орбан перед угорцями, яких, як стверджує агентство, звозили автобусами до Будапешта.

Нагадаємо, 8 березня Орбан провів зустріч з Дональдом Трампом у Флориді. Екс-президент США похвалив Орбана як “фантастичного лідера”, а той, своєю чергою, заявив, що Угорщині “потрібен мир”, і “його ім’я” – Трамп. Пізніше Байден розкритикував Трампа за зустріч з Орбаном, а МЗС Угорщини викликало посла США через слова Байдена.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *