Тренер Чорноморця Ігор Касьяненко втік з України до США

Тренер з фізичної підготовки одеського клубу “Чорноморець” Ігор Касьяненко втік за кордон. Разом з командою він поїхав на збір до Туреччини, після чого вирішив не повертатись, а подався в Майамі, США.

Про це повідомляє Sport.ua.

Читайте також: Атлетіко – Інтер – 5:3 трилер у Лізі чемпіонів

Касьяненко провів в Одесі 2 роки. Проте вже на початку січня 2024 року він з командою відправився на тренувальний збір до Туреччини. Проте опісля тренер вирішив не повертатись назад до України.

Тепер у справі його втечі з країни триває розслідування. Футбольний клуб “Чорноморець” поки що не дає жодних коментарів з цього приводу.

Проте неофіційно вважається, що Касьяненко покинув свою посаду тренера в “Чорноморці” для того, щоб втекти до Майамі, США.

“У цій країні втікач має наміри “кинути якір” разом із своєю сім’єю у тепленькому Майамі. Однак поки що Ігор Касьяненко кинув тінь на одеський клуб, де впродовж двох років користувався довірою колег”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що Касьяненко, уродженець Луганська, увійшов до тренерського штабу українського футбольного тренера Романа Григорчука ще на початку 2022 року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на війні загинув багаторазовий чемпіон України.

  • Вас також може зацікавити:

Білорусів і росіян допустили на Олімпіаду та Паралімпіаду 2024 з тенісу

Напад на українських баскетболістів у Німеччині: у лікарні помер ще один хлопець

Посадовець ФК “Шахтар” грав за команду з “ДНР” – розслідування

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *