У Німеччині з’ясували, хто стоїть за “зливом” розмови офіцерів

У Німеччині з ясували, хто стоїть за  зливом  розмови офіцерів

Фото: Getty Images
У Бундестазі прокоментували ситуацію з витоком інформації

Усі ознаки прослуховування телефонних розмов вказують на російську операцію зі злому та витоку інформації.

Витік переговорів німецьких офіцерів, які обговорювали можливість атакувати німецькими ракетами Кримський міст, є результатом операції російських спецслужб. Про це йдеться у повідомленні Комітету Бундестагу з контролю за діяльністю спецслужб.

“Усі ознаки прослуховування телефонних розмов вказують на російську операцію зі злому та витоку інформації. Раніше комітет неодноразово звертав увагу на російську шпигунську та дезінформаційну діяльність і пов’язані з цим небезпеки. Комітет очікує, що уряд виявить ініціативу та рішучість щодо численних фактів, які також вказують у цьому напрямі, зокрема з метою виявлення закономірностей”, – йдеться у заяві.

У засіданні комітету брав участь зокрема міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

Зазначається, що інформаційна війна російської сторони проти Європи, НАТО та Німеччини, швидше за все, наростатиме та ставатиме більш жорсткою.

Нагадаємо, раніше російські пропагандисти виклали зміст розмови начебто між генеральним інспектором ВПС Німеччини Інго Герхарцем з трьома офіцерами про деталі можливої ​​поставки в Україну та потенційне використання ракет Taurus. Це викликало скандал у німецькому політикумі.

Після цього Міністр оборони Німеччини доручив провести повне розслідування інциденту.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *