Українська бронетехніка випробувала бронеавтомобіль Новатор на модулі Таврія-14,5

ТОВ “Українська бронетехніка” успішно провела випробовування 10-місного спеціалізованого бронеавтомобіля “Новатор” з бойовим дистанційно-керованим модулем вітчизняного виробництва “ТАВРІЯ-14,5”.

Про це йдеться у заяві компанії на Facebook.

БМ “ТАВРІЯ-14,5” – бойова дистанційно-керована турель, озброєна кулеметом калібру 14,5 мм (КПВТ) з боєкомплектом в 200 патронів. БМ “ТАВРІЯ-14,5” за допомогою новітньої та унікальної системи управління озброєнням, яка включає високоякісну систему стабілізації, забезпечує можливість захоплювати та супроводжувати цілі, а також вести точний вогонь по ворожим цілям в русі. БМ “ТАВРІЯ-14,5” обладнано оптико-електронним модулем, що дозволяє виявляти цілі на відстані понад 5 кілометрів як вдень, так і вночі.

Рівень бронезахисту бойового модулю відповідає рівню НАТО – STANAG 1. Розробником бойового модулю передбачено відповідний броньовий рівень захисту корпусу оптико-електронного модулю та блоків системи управління озброєнням.

“Використання швидкісних маневрених броньованих автомобілів, оснащених дистанційно- керованими бойовими модулями, не тільки забезпечує додаткові можливості вести бій на відстані, але і зберігає життя військових”, – зазначили в “Українській бронетехніці”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *