Україна має викинути білий прапор – Папа Римський

Україна має викинути білий прапор - Папа Римський

Фото: Getty Images
Папа Римський порадив Україні “мати відвагу білого прапора”

Переговори України та Росії повинні відбуватися за допомогою міжнародних сил, вважає глава Ватикану.

Папа Римський Франциск заявив, що Україна “повинна мати відвагу підняти білий прапор” та почати переговори з Росією. Про це понтифік заявив в інтерв’ю швейцарській телерадіокомпанії, пише Reuters.
 
Главу католицької церкви запитали про його позицію в дебатах між тими, хто каже, що Україна повинна здатися, оскільки вона не змогла дати відсіч РФ, і тими, хто каже, що це узаконить дії Росії. 
 
“Це одна з інтерпретацій. Але я вважаю, що сильнішим буде той, хто дивиться на ситуацію, думає про людей, має сміливість підняти білий прапор і вести переговори. Слово “переговори” – сміливе слово. Коли ви бачите, що зазнали поразки, що справи йдуть не дуже добре, вам потрібно мати сміливість вести переговори”, – сказав Папа Франциск.
 
На думку глави Ватикану, переговори мають відбуватися за допомогою міжнародних держав.
 
“Можна відчувати сором, але скількома загиблими закінчиться ця війна? Потрібно вести переговори вчасно, знайти країну, яка може бути посередником”, – сказав Папа Римський, згадавши Туреччину серед таких країн.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що Туреччина готова прийняти у себе мирний саміт щодо урегулювання війни в Україні, до якого буде залучено й Росію. Президент Володимир Зеленський відповів, що Україна не бачить представників Росії на цьому саміті.

Припинення війни: чому Китай та Туреччина – псевдомиротворці

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *