Українська бронетехніка заявила про атаку у медіа

Деякі ЗМІ розгорнули дезінформаційну кампанію проти лідера вітчизняного ВПК, підприємство “Українська бронетехніка”.

З цього приводу “Українська бронетехніка” оприлюднила заяву, щодо розповсюдження проти неї замовних і недостовірних матеріалів.

“ТОВ “Українська бронетехніка” є надійним постачальником зброї та боєприпасів для сил оборони. Наша компанія добросовісно виконує довгострокові контракти та не має жодного “безнадійного” контракту. Більше того, розуміючи тяжку ситуацію на фронті, наша компанія постачає деяку продукцію без авансу від силових відомств – і досі чекає відповідної оплати від Сил оборони за деякими минулорічними контрактами”, – йдеться в заяві.

Крім того, в компанії спростували інформацію про зв’язок з Сергієм Пашинським.

“ТОВ “Українська бронетехніка” не мала і не має жодного зв’язку з Сергієм Пашинським. Нас, як компанію, пов’язує винятково членство у “Національній асоціації підприємств оборонної промисловості”, яку він очолив з перших днів повномасштабного вторгнення – 9 березня 2022″, – зазначили в ТОВ.

В компанії розцінюють поширення неправдивих публікацій як медійну атаку на компанію, метою якої є зрив виробництва, поставок зброї та військової техніки та послаблення обороноздатності України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *