РФ використовує енергетику як зброю – МО Британії

РФ використовує енергетику як зброю - МО Британії

Фото: Михайло Тихонов
РФ продовжить використовувати енергетику як зброю для досягнення глобальної економічної вигоди та політичного впливу

Голова Кремля Володимир Путін використовує таку політику для підриву міжнародної безпеки у всьому світі, наголошує відомство.

Росія використовує енергетику як зброю. Зокрема, удари РФ по українській енергетичній інфраструктурі викликали масовий дефіцит електроенергії по всій країні, водночас президент Росії Володимир Путін використав енергетичну політику для підриву міжнародної енергетичної безпеки у всьому світі. Про це йдеться у звіті Міністерства оборони (МО) Великої Британії, що підготовлене за інформацією британської розвідки.

“Скорочуючи потоки газу до Європи, обмеживши трубопровідний експорт та змінивши умови оплати, Путін прагнув підірвати єдність усієї Європи проти незаконної війни, яку веде Росія”, – мовиться в повідомленні відомства.

Використання Росією енергії як зброї залишиться примусовим інструментом, припускає розвідка Британії.

Міноборони Британії припускає, що Росія продовжить використовувати енергетику як зброю для досягнення глобальної економічної вигоди та політичного впливу.

Раніше ми вже писали, що росіяни атакували дронами Кривий Ріг. Через атаку пошкоджене обладнання підстанції Укренерго.Без світла залишилося 62 тис. споживачів, а також об’єкти інфраструктури. 

Згодом в Укренерго повідомили що атаки зазнали дві підстанції.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *