У Раді запустили ТСК проти Кличка, щоб перехопити контроль над Києвом

Створення в парламенті спецкомісії з дослідження ефективності київської влади – це чергова спроба зняти з посади голови КМДА Віталія Кличка.

Про це заявив політичний експерт Володимир Цибулько.

“Офіс взявся за Кличка. Завтра – річниця Визвольної війни України проти росії. Після двох важких років страждань та боротьби українців влада зайнята трошки іншим – зачисткою політичних конкурентів… Проти Кличка вчора запустили в парламенті комісію”, – заявив Володимир Цибулько.

Експерт зазначив, що деякі депутати назвали цю комісію “ТСК проти Києва”.

“Бо задача номінального органу – наздоганяти представників громади. Навіщо? Бо вони – не є представниками Офісу. А в Офісу задача проста: поки немає жодних виборів – наздогнати усіх вибраних. Або політичних конкурентів. Навіть потенційних… Київ та Кличко – наступна ціль Банкової”, – наголосив Цибулько.

За його словами, Офіс президента почав “опутувати столицю бюрократичними мотузками” ще до початку вторгнення. Керівників районів міста підпорядкували ОП. Із вторгненням поставили наглядати за містом ще одного від Офісу – керівника військової адміністрації. Після позбавлення можливості управління, громаду позбавили коштів військового ПДФО.

“Наразі це була вся “турбота” центральної влади щодо столиці. Вчора додалася ще одна. Спробують зняти Кличка”, – відзначив експерт.

Цибулько також звернув увагу, що головою комісії став нардеп від “Слуги народу”, якому загрожує 10 років тюрми.

“Нікого притомного на роль голови комісії не знайшли. Поставили людину “на гачку”, яка буде готова на все. Наздоганяти Кличка буде фігурант справи про зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України, народний депутат від “Слуги народу” Віталій Безгін. Йому наразі загрожує до 10 років тюрми. Або ні, якщо буде правильно керувати ТСК. Безгін – це нова Безугла тільки для Кличка”, – підкреслив політичний експерт.

22 лютого Верховна Рада підтримала проєкт постанови №10460 про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань дослідження ефективності функціонування органів публічної влади міста Києва як столиці України у період дії правового режиму воєнного стану. Очолив комісію народний депутат від “Слуги народу” Віталій Безгін, проти якого ДБР веде справу за ч. 2 ст. 110 КК – зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України, вчинене представником влади. Ця стаття передбачає до 10 років позбавлення волі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *