Військова допомога Україні – Британія оголосила новий пакет з ракетами Brimstone

22 лютого Британія оголосила про виділення чергового пакета військової допомоги Збройним силам України. Зокрема, йдеться про надання ракет Brimstone.

Про це повідомив британський міністр оборони Грант Шаппс, пише The Guardian.

Читайте також: Україна отримає від Британії ще одну велику партію дронів

Посадовець зазначив, що йдеться про додаткові кількасот самонавідних протитанкових ракет.

“Я можу оголосити про нову партію з 200 протитанкових ракет Brimstone як подальше посилення захисту України”, – повідомив він.

Міністр оборони зауважив, що ракети раніше мали суттєвий вплив на фронті. Зокрема, змусили російські війська відступити під час переправи через річку.

Окрім того, Британія проведе навчання додатково для більшої кількості українських військ спільно з іншими союзниками. Очікується, що до навчання долучаться ще 10 тис. осіб у першій половині поточного року.

Brimstone є самонавідною ракетою класу “повітря-земля”. Розроблена міжнародним консорціумом MDBA для британських Військово-повітряних сил. Має активну радіолокаційну головку самонаведення, що дозволяє зі значною точністю вражати рухомі цілі. Крім того, оснащена лазерним наведеннм.

Нагадаємо, раніше британський парламентар Джейкоб Рис-Могг закликав Європу купувати озброєння у США та передавати Україні.

  • Вас також може зацікавити:

Ракети Taurus для України: Бундестаг нарешті ухвалив рішення

Німеччина подвоїть військову допомогу Україні 2024 року: озвучено суму

Заручники інтриг: коли США виділять гроші Україні

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *