Допомога Україні – німецькі Rheinmetall і Dynamit Nobel Defence допоможуть Україні

Україна домовилась з німецькою оборонною компанією Rheinmetall про виробництво боєприпасів, а також уклала угоду про співпрацю з провідним німецьким виробником озброєнь Dynamit Nobel Defence.

Про це повідомляє Focus.

Читайте також: Зеленський і Шольц підписали важливу угоду про безпеку України

Так, з Rheinmetall підписано меморандум на полях 60-ї Мюнхенської конференції з безпеки, під час чого був присутній український міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін. Компанія хоче побудувати новий завод з виробництва артилерійських боєприпасів на території України.

“Ми хочемо бути потужним партнером для України у відновленні колись сильної оборонної промисловості в Україні та забезпеченні автономії українських потужностей”, – наголосив гендиректор німецької фірми Армін Паппергер.

Обидві сторони планують, що спільне підприємство вироблятиме шестизначне число снарядів на рік.

Крім того, “Укроборонпром” домовився про співпрацю з німецьким виробником озброєнь Dynamit Nobel Defence GmbH (DND) – німецьким підрозділом ізраїльської компанії “Rafael”. Компанію заснував Альфред Нобель у 1865 році.

“Наше партнерство важливе для посилення оборонних потужностей, важливе для Перемоги України та побудови Арсеналу вільного світу”, – заявив гендиректор “Укроборонпром” Герман Сметанін.

Фото: t.me/UOP_Official

Нагадаємо, країни НАТО передадуть Україні мільйон дронів.

  • Вас може зацікавити:

Чехія знайшла спосіб передати Україні 3,5 млн снарядів

Не лише Німеччина: ще одна країна підписала угоду про безпеку України

Вихід з Авдіївки і трибунал над Путіним: ключові заяви Зеленського на Мюнхенській конференції

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *