Україна отримає у рази більше снарядів – Пісторіус

Україна отримає у рази більше снарядів - Пісторіус

Фото: Getty Images
Виробництво снарядів на одному із заводів Rheinmetall

Німеччина сама нарощує виробництво боєприпасів, а також купує лінії виробництва за кордоном.

Німеччина продовжує інвестувати значні кошти у виробництво боєприпасів. У 2024 році Україна зможе отримати принаймні утричі більше снарядів. Про це сказав міністр оборони ФРН Борис Пісторіус перед початком зустрічі глав оборонних відомств країн НАТО та зустріччю контактної групи з допомоги Україні у середу, 14 лютого.

“Ми дуже добре розуміємо, що в Україні відбувається, і чого вона потребує”, – запевнив Пісторіус і додав, що Німеччина заклала рекордні 3,5 млрд євро на виробництво боєприпасів.

За його оптимістичними прогнозами, ФРН зможе “в 3-4 рази збільшити поставки снарядів в Україну цього року порівняно з 2023 роком”.

Пісторіус уточнив, що Німеччина сама нарощує виробництво боєприпасів, а також купує лінії виробництва за кордоном.

Нагадаємо, найбільший німецький оборонний концерн Rheinmetall витратить 300 млн євро на новий завод з виробництва боєприпасів. Він буде випускати 200 тисяч боєприпасів на рік. Церемонія закладення нового підприємства вже відбулася у місті Унтерлюс, земля Нижня Саксонія.

Раніше стало відомо, що Rheinmetall виготовить снаряди для України на 142 млн євро. Замовником боєприпасів є країна-партнер НАТО, яка задекларувала намір підтримувати Україну.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *