Джонсон заявив, що не виноситиме на голосування допомогу Україні – ЗМІ

Джонсон заявив, що не виноситиме на голосування допомогу Україні - ЗМІ

Фото: Getty Images
Спікер Палати представників Майка Джонсон

Сенат США у фінальному голосуванні підтримав законопроєкт, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню розміром 95 млрд дол., 60 з яких – для Києва.

Спікер Палати представників США Майк Джонсон заявив, що наразі не збирається виносити на розгляд підтриманий Сенатом законопроєкт, що містить допомогу Україні. Про це у вівторок, 13 лютого, повідомив американський журналіст Джейк Шерман в соцмережі Х (Twitter) з посиланням на слова самого Джонсона.

За словами Шермана, він запитав Джонсона, чи той збирається винести на розгляд в Палаті законопроєкт Сенату.

“Зараз точно ні. Ми маємо справу з процесом асигнувань. У нас є негайні дедлайни, і саме на цьому зараз зосереджена увага Палати представників”, – цитує журналіст спікера.

Раніше повідомлялось, що демократи надіються “загнати в кут” спікера Палати представників США Майка Джонсона, що дасть змогу проголосувати за проєкт закону про допомогу для України.

Нагадаємо, президент Байден звернувся до Конгресу США і сказав: у українських військ закінчуються боєприпаси на передовій, у той час як російські війська продовжують наступати, а тому палата представників Конгресу США повинна терміново схвалити законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню на загальну суму у 95 млрд доларів. 

Сирський розповів про новий етап війни проти РФ

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *