Сили безпілотних систем створюють в ЗСУ – Зеленський зробив заяву

У Силах оборони створюють окремий рід сил – Сил безпілотних систем, які повинні дати цілком конкретний результат уже найближчим часом.

Про це у своєму традиційному вечірньому зверненні повідомив президент України Володимир Зеленський.

Як наголосив глава держави, 2024 рік повинен стати вирішальним у багатьох аспектах, й на полі бою також.

Читайте: “Було реально сильно”: Зеленський нагородив бійців, які потопили “Івановєц”

Дрони – безпілотні системи – довели свою ефективність у боях на землі, у небі та в морі. Україна реально змінила безпекову ситуацію в Чорному морі завдяки дронам. Відбиття штурмів на землі – це багато в чому робота саме дронів. Масштабне знищення окупантів та їхньої техніки – це також дрони. Зараз перелік завдань чіткий: спеціальні штатні посади під роботу з дронами, спеціальні підрозділи, ефективне тренування, систематизація досвіду, постійне масштабування виробництв і залучення найкращих ідей, найкращих спеціалістів у цю сферу. Це завдання і для армії, і для Міністерства оборони та уряду загалом“, – зазначив він.

Щоб дати необхідну координацію в Силах оборони, забезпечити належний рівень планування та якість логістики, у структурі Збройних Сил й будуть створені Сили безпілотних систем.

З метою нарощування спроможностей Збройних Сил України щодо використання безпілотних та роботизованих повітряних, морських та наземних систем, забезпечення готовності до застосування таких систем за призначенням своїм Указом президент постановив:

Кабінету Міністрів України із залученням Генерального штабу Збройних Сил України опрацювати питання щодо створення у структурі Збройних Сил України Сил безпілотних систем як окремого роду сил та за результатами опрацювання внести відповідні пропозиції на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

Відповідні пропозиції будуть внесені на розгляд РНБО, – повідомив Верховний Головнокомандувач.

Нагадаємо, що на Сватівському напрямку українські прикордонники за допомогою дрона врятували життя побратима.

  • Вас може зацікавити:

“Привіт” від СБУ: нові подробиці удару по одному з найбільших нафтопереробних заводів Росії

Наземний дрон ЗСУ забрався на 4 км в тил росіян та підірвав міст: відео, як це виглядало

Удар українських БПЛА по Усть-Лугу: чому “пропустила” російська ППО і як це допоможе ЗСУ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *