Скандал у Японії. Українка стала найкрасивішоюСюжет

Скандал у Японії. Українка стала найкрасивішою

Фото: The Telegraph
Мисс Япония 2024

Українка стала переможницею конкурсу Міс Японія, що викликало дискусію у суспільстві через правила змагання.

 
У Японії вибухнув скандал через українку та її красу. Переможницею конкурсу Міс Японія 2024 стала уродженка Тернополя Кароліна Сііїно. Вона стала не лише першою переможницею конкурсу, що народилася за межами Японії, а й найстаршою (26 років). У японському суспільстві після перемоги Кароліни вибухнула дискусія про те, як має виглядати Міс Японія.
 
Що означає бути японцем
 
Кароліна народилася у Тернополі 1998 року у звичайній українській родині. Але потім її мати одружилася з японцем, і вони переїхали в Нагою, коли дівчинці було всього п’ять років. Вона досить швидко заговорила мовою своєї нової країни.
 
Кароліна подала заяву на конкурс Міс Японія після того, як набула громадянства країни у 2022 році.
 
Отримуючи корону, що плакала від радості Кароліна бездоганною японською мовою сказала, що все, що відбувається, схоже на сон.
 
Але той факт, що Кароліна – перша не японка, що стала Міс Японія, підлив масла у вогонь суперечок про те, що все-таки означає бути японцем. З одного боку, існує думка, що перемога Кароліни є знаком часу, з іншого боку – думка про те, що Міс Японія має виглядати інакше.
 
Коли 2015 року представницею Японії на конкурсі Міс Всесвіт став Аріана Маямото, чиєю матір’ю була японка, а батьком — афроамериканець, це також викликало неоднозначну реакцію серед користувачів соцмереж. 20-річна Аріана отримала тисячі привітань, але й чимало критичних зауважень із боку тих, хто вважав, що вона недостатньо схожа на японку.
 
Але в жилах Кароліни Сііїно, незважаючи на її блискуче знання мови та культури, взагалі не тече жодної краплі японської крові. В одному з постів у соцмережі Х саме цей факт і ставиться в провину: “Ця особа, яку обрали Міс Японією, взагалі до Японії не має відношення. Вона – на 100% українка. Зрозумійте мене правильно, вона дуже красива, але конкурс називається Міс Японія. Де тут японськість?”.
 
MISS NIPPON ASSOCIATION

 
Дискримінація японців?
 
Ще одне питання – наскільки правильно найкрасивішою японкою називати дівчину із європейською зовнішністю? Ще одна думка полягала в тому, що вибір української моделі був політичним рішенням.
 
Сама Кароліна після отримання японського громадянства написала в Instagram, що хоч і не схожа на японку, але її менталітет став японським, тому що вона виросла в цій країні.
 
Сіїно – 56-а переможниця конкурсу Міс Японія. Це найстаріший конкурс краси в країні, який проходить з 1950 року. Його свого часу заснувала японська газета Йоміурі сімбун для відбору послів доброї волі для поїздки до Сполучених Штатів, щоб висловити подяку за гуманітарну допомогу, яку США надавали дітям, які все ще недоїдають після закінчення Другої світової війни.
 
 

MISS NIPPON ASSOCIATION

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *