ЗМІ назвали можливі терміни нападу Росії на Европу

ЗМІ назвали можливі терміни нападу Росії на Европу

Фото: Getty Images
Акція прихильників Йосипа Сталіна на Красній площі у Москві

Загрозливим буде період між відходом з посади нинішнього президента США і вступом на посаду його потенційного наступника, стверджують джерела.

В одній з європейських розвідок припускають, що Росія може атакувати Європу взимку 2024-2025 року. Про це повідомила газета Bild з посиланням на власні джерела в суботу, 23 грудня.

“У розвідувальній службі вважають, що Росія може завдати удару по Європі саме в той момент, коли США виявляться “без лідера”, і зможуть прийти на допомогу європейським державам лише після деякої затримки”, – йдеться у повідомленні.

Мова йде про період між відходом з посади нинішнього президента США на початку листопада 2024 року і вступом на посаду його потенційного наступника в січні 2025 року.

Співробітник розвідки стверджує, що російська влада сподівається, що колишній президент Дональд Трамп повернеться у Білий дім, оскільки під час його правління “може статися все, що завгодно”.

Газета нагадує, що раніше міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що європейській оборонній промисловості потрібен час для нарощування своїх потужностей.

“Зараз у нас є приблизно п’ять-вісім років, щоб надолужити згаяне – як у збройних силах, так і в промисловості і суспільстві”, – сказав він.

Раніше речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Європа становить загрозу для Росії. Саме дії країн Євросоюзу “змушують нас робити те, що ми робимо зараз”, зазначив він.

А президент Чехії Петр Павел повідомив, що НАТО нині сприймає Росію як найбільшу загрозу в Європі. В ЄС готуються до можливого “конфлікту високої інтенсивності” на континенті.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *