Орбан та прем’єр Іспанії обговорили Україну

Орбан та прем єр Іспанії обговорили Україну

Фото: moldova1.md
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

Угорська правляча партія закликала уряд не розпочинати переговори про вступ України до Євросоюзу.

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес обговорив із главою уряду Угорщини Віктором Орбаном питання вступу України до ЄС напередодні засідання Європейської ради. Про це політики у четвер, 7 грудня, повідомили на своїх сторінках у соціальній мережі X (Twitter).

Зокрема, Санчес заявив, що Іспанія продовжить надавати фінансову та військову підтримку Україні проти російського вторгнення, а також підтримає її вступ до ЄС. 

“Розширення – це інвестиція у мир, безпеку, стабільність та процвітання Європи. Іспанія зробить все можливе, щоб просунутися до консенсусу серед 27 країн та зберегти фінансову та військову підтримку України. Захист міжнародного порядку, заснованого на правилах, є однією з фундаментальних цінностей Європейського Союзу”, – написав Санчес.

У свою чергу, Орбан заявив, що в питанні вступу України до Співдружності немає єдності в ЄС.

“Моє посилання було зрозуміле: нам слід утриматися від обговорення питання про вступ України до ЄС протягом грудня, оскільки в цьому питанні немає єдності серед держав-членів”, – написав Орбан.

Як відомо, Віктор Орбан погрожував заблокувати всю допомогу Євросоюзу для України та подальший рух нашої країни до блоку, якщо лідери ЄС не погодяться переглянути всю свою стратегію підтримки Києва.

Ультиматум Орбана: як ЄС реагуватиме на антиукраїнські випади Угорщини

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *