Між Ізраїлем та ХАМАС розпочалось перемир’я

Між Ізраїлем та ХАМАС розпочалось перемир я

Фото: Getty Images
Почалось чотириденне перемир’я між Ізраїлем та ХАМАС

Вдень буде звільнено 13 заручників, утримуваних в Газі, а потім невизначена кількість палестинських ув’язнених з в’язниць Ізраїлю.

Між Ізраїлем та палестинським радикальним угрупуванням ХАМАС о 7:00 24 листопада розпочалося чотириденне перемир’я, укладене за посередництва Катару. Про це пише The Times of Israel.
 
Зазначається, що за кілька годин до тимчасового припинення вогню в ізраїльських містах, які межують із Газою, залунали сирени.
 
Крім того, повідомлялося про інтенсивний обстріл Сектора Гази. Армія Ізраїлю намагалася продовжити свою операцію проти ХАМАС настільки, наскільки це було можливо в останні години перед паузою.
 
За словами катарських посередників, о 16:00 буде звільнено 13 заручників, утримуваних в Газі, а потім невизначена кількість палестинських ув’язнених з ізраїльських в’язниць.
 
Протягом наступних чотирьох днів планується звільнити щонайменше 50 жінок та дітей, водночас 190 осіб залишаться в полоні ХАМАС.

Нагадаємо, 22 листопада уряд Ізраїлю ухвалив угоду з ХАМАС про звільнення близько 50 заручників, які були викрадені під час терористичної атаки 7 жовтня в обмін на припинення вогню.

ХАМАС згідно з планом протягом п’ятиденного припинення вогню звільнять 30 викрадених дітей, вісім матерів та ще 12 жінок.

Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант заявив, що після перемир’я Ізраїль посилить свої бойові дії проти ХАМАС, а загалом він планує воювати щонайменше два місяці. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *