Поляки блокують кордон з Україною – страйкарів підтримав депутат з партії Туска

Протестувальників, які з 6 листопада блокують кордон Польщі з Україною, підтримав польський політик Міхал Колодзейчак. Він пройшов до Сейму, будучи в списку “Громадянської коаліції” Дональда Туска.

Про це він особисто оголосив у месенджері Twitter.

Читайте також: Польські перевізники заблокували ще один пункт пропуску на кордоні з Україною

Він заявив, що потрібно створити тимчасову слідчу комісію, для того, щоб встановити, як правляча партія “Право і справедливість” допустила “незаконне та безконтрольне ввезення українського зерна”.

“Я вважаю, що повинна бути створена слідча комісія, яка пояснить, як ПіС дозволила нелегальний і неконтрольований імпорт зерна з України”, – написав він.

23 листопада він побував у Медиці, де перевізники і аграрії почали блокувати пункт пропуску з Україною.

“Я був, є і буду разом з фермерами. Справи польського села є для мене найближчими і залишаться такими і надалі. Відсутність регулювання між Польщею та Україною призводить до драми в польському селі”, – заявив він.

Політик назвав вісім років правління “Права і справедливості” цілковитою руйнацією сільського господарства. Окрім того, закликав чинного голову Міністерства сільського господарства Роберта Телуса відвідати страйкарів у Медиці.

Нагадаємо, що Україна надсилала Польщі офіційну ноту з наполегливим проханням не допустити обмеження польськими перевізниками руху вантажівок через кордон.

  • Вас також може зацікавити:

Блокада кордону із Польщею: у черзі помер водій-українець, відео

Тисячі українських фур застрягли у чергах: нічні кадри страйку на кордоні з Польщею

Блокада кордону з Україною: польські перевізники повністю перекрили рух на двох пунктах пропуску

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *