У ФРН пропонують зменшити пільги “дармоїдам”

У ФРН пропонують зменшити пільги  дармоїдам

Фото: Unsplash
У Німеччині пропонують карати українських біженців, які не бажають шукати роботу

Уряд ФРН міркує, яким чином активніше залучати на німецький ринок праці українських біженців, багато з яких отримують соціальну допомогу і досі безробітні.

Глава парламентської фракції ХДС в Бундестазі і колишній міністр транспорту Німеччини Олександр Добріндт заявив, що практика виплат українським біженцям помилкова і ті обирають жити на соцвиплати, а не влаштовуватися на роботу. Про це у суботу пише Bild.

“Менше 20% українців, які живуть у Німеччині, мають роботу. У Нідерландах цей показник перевищує 70%, у Польщі – ще більше. Це показує, що Німеччина пропонує неправильні стимули”, – заявив він.

Добріндт запропонував зменшити допомогу хронічним “дармоїдам, які не хочуть працювати”.

“Пріоритетом має бути надання кожному дорослому українському біженцю пропозиції про роботу. Якщо вони відмовляться, пільги повинні мають бути зменшені”, – сказав депутат.

Німеччина – лідер за кількістю прийнятих вимушених переселенців з України. Тимчасовий захист з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну отримали понад 1 млн українців. 

Нагадаємо, Швейцарія продовжує статус захисту для українців до березня 2025 року. Уряд Швейцарії також активізує зусилля щодо інтеграції якомога більшої кількості українських біженців у ринок праці.

Також повідомлялося, що у 2024 році Німеччина скоротить допомогу біженцям. Право на соцдопомогу шукачі притулку зможуть отримати тільки після трьох років отримання урізаної допомоги, а не через півтора, як зараз. А до цього федеральний центр виплачуватиме за кожного шукача притулку в Німеччині загальну суму в розмірі 7500 євро на рік. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *