Favbet Foundation отримав престижну нагороду за благодійність

Благодійний фонд Favbet Foundation став одним з лідерів номінації “Корпоративний благодійний фонд” загальнонаціонального конкурсу. За підсумками голосування читачів та експертного журі перемогу здобув соціальний проєкт фонду “Клуб супергероїв”.

Нагородження переможців відбулось у листопаді під час щорічного PR-марафону національного видання MMR, який цього разу присвятили ефективним комунікаціям під час війни.

З початком повномасштабної війни Favbet Foundation переорієнтував понад 90% своїх проєктів на допомогу ЗСУ. Згодом допомога українській армії трансформувалася в системну роботу мілітарі-хабу, а гуманітарні напрямки адаптували під вимогу воєнного стану. Серед них “Клуб супергероїв” — програма культурного та спортивного розвитку дітей, які відчули вплив війни.

“Українські діти — завзяті й талановиті. Навіть війна не позбавила їх прагнення до розвитку та самореалізації. Наша мета — дати юним українським дітям більше можливостей розкривати свої суперздібності, попри на війну. Саме вони — майбутнє нової України, і ми маємо робити все можливе, щоби воно було щасливим”, — розповідає куратор проєктів Favbet Foundation Євген Бондар.

“Клуб супергероїв” реалізований з метою підтримки дітей та підлітків з родин військовослужбовців та ВПО. “Клуб” об`єднав одразу три проєкти: “IT Kids”, “Сила у знаннях” та “Сильніші разом”. У 2023 році в межах цих ініціатив команда фонду провела низку курсів з основ програмування, розіслала школярам 5500 боксів канцелярії та започаткувала безплатні спортивні секції з боксу, футболу, боротьби та баскетболу.

“Найкраща репутація — та, яка формується не словами, а реальними справами. Команда фонду виконала величезний обсяг роботи: “Клуб супергероїв”охопив тисячі дітей по всій Україні. Ці проєкти заслужено привернули багато уваги та стали гарним взірцем ефективної взаємодії бізнесу з громадськістю через подолання спільних викликів”, — коментує директорка з комунікацій FAVBET Ксенія Тюрікова.

Крім цього, Favbet Foundation продовжує свою важливу місію — за підтримки фонду надходить системна допомога ЗСУ. Так, на сьогодні було передано 240 авто для фронту й це число зростає щодня. Також за сприяння Favbet Foundation ЗСУ отримали понад 130 дронів різного типу, в тому числі ударного. Раніше ударні роти “Армії дронів” отримали 53 нових позашляховиків Peugeot Landtrek. Всього сумарна допомога ЗСУ та іншим Силам оборони за підтримки фонду склала понад 175 млн грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *