ДПС блокує роботу мережі Авантаж 7

“Нас не зупинила війна, нас зупинила податкова” – з таким меседжем люди, що працюють в мережі АЗС “Авантаж 7” вишикувались у чергу під ДПС України у Київській області.

Про це йдеться в сюжеті Апостроф TV.

Представники компанії стверджують – продаж пального зупинили на 18 станціях та Нафтобазі. І все через рішення податківців, яке вони називають незаконним.

“За рішенням ДПС України у Київській області було скасовано одним рішенням 20 ліцензій. Відповідне рішення було оскаржене у суді підприємством. Однак ухвала не виконується на сьогодні, 6 числом вона негайна до виконання”, – зазначила Анна Царенко, представниця ТОВ “Авантаж 7”.

Рішення суду, кажуть в “Авантаж 7”, у ДПС ігнорують, і продовжують перешкоджати торгівлі підприємства.

“Ба більше, ухвалою суду зазначено, що потрібно видалити дані з відповідного реєстру, що дало б нам право реєструвати акцизні накладні, так як паливо – це підакцизний продукт”, – каже Анна Царенко.

Наразі підприємство стоїть, тому місцевий бюджет недоотримує податки. Така ситуація може бути вигідна для конкурентів мережі, які регулярно підіймають ціни. Майже 300 працівників можуть втратити роботу, а низка громад Київщини – залишитися без “заправки”, серед них – Миронівська ОТГ, де “Авантаж 7” – один на 40 кілометрів.

Представники “Авантаж 7” зверталися до ДПС на всіх можливих рівнях – запевняють у компанії, і не отримали жодної реакції у відповідь. Припускають – на податківців могли вплинути конкуренти, адже демократичні ціни на АЗС – приваблюють чимало клієнтів.

З працівників ДПС до мітингувальників ніхто так і не вийшов, але в “Авантаж 7” планують продовжувати акції, щоб досягти справедливості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *