Ізраїль перейшов до третього етапу війни з ХАМАС

Ізраїль перейшов до третього етапу війни з ХАМАС

Фото: Sky News Arabia
Ізраїль оголосив про початок третьої фази війни з ХАМАС

Ізраїльська армія розширює своє наземне вторгнення в Сектор Гази, повідомив прем’єр-міністр.

Армія оборони Ізраїлю перейшла до третього етапу війни проти палестинського радикального руху ХАМАС. Про це заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу на засіданні кабінету міністрів.
 
“Перший етап – блокування – завершено. Другий етап – це обстріл з повітря, він триває весь час. Третій етап – армія оборони Ізраїлю розширює своє наземне вторгнення в Сектор Гази. Вона робить це розміреними, дуже потужними кроками, добиваючись методичного, покрокового прогресу “, – сказав Нетаньягу.
 
Ізраїльський лідер зазначив, що країна перебуває у розпалі війни. “Ми поставили перед собою чітку мету знищити військовий та управлінський потенціал ХАМАС. Ми робимо це систематично”, – додав він.
 
Нетаньягу підкреслив, що Ізраїль продовжує зусилля зі звільнення заручників, і наголосив, що ця кампанія вимагатиме часу. Проте, за його словами, “там буде підводне каміння, будуть труднощі, будуть втрати”.
 
“Але я обіцяю вам одне: зрештою ХАМАС буде розгромлений. ХАМАС буде переможений, це буде інша Газа”, – додав Нетаньягу.

Нагадаємо, про початок другого етапу війни з ХАМАС Ізраїль заявив 28 жовтня. Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант тоді сказав, що наземна операція у секторі Газа продовжиться до моменту, “поки не буде віддано новий наказ”.

Наземна операція в Газі: що контролює Ізраїль

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *