Баварія Манчестер Юнайтед дивитися онлайн

У топ-матчі першого туру Ліги чемпіонів зустрічаються мюнхенська “Баварія” та “Манчестер Юнайтед”.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію з “Альянц Арени”. Початок матчу – 22:00.

Уболівальники зі стажем одразу згадають фінал ЛЧ-1999, коли “МЮ” забив два м’ячі на останніх хвилинах фінального матчу на “Камп Ноу” (2:1).

Загалом у “Баварії” перевага в іграх з “МЮ” – 4 перемоги, 6 нічиїх та 2 поразки. Попередня дуель відбулася 9 років тому у чвертьфіналі – 1:1 у Манчестері та 3:1 у Мюнхені.

Суперниками “Баварії” та “МЮ” у групі також є данський “Копенгаген” та турецький “Галатасарай”.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група А. 1 тур

Мюнхен. “Альянц Арена”
Головний арбітр: Глен Нюберг (Швеція)

БАВАРІЯ – МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД

Баварія: 26. Свен Ульрайх – 19. Алфонсо Девіс, 3. Кім Мін Дже, 2. Дайо Упамекано, 27. Конрад Лаймер – 8. Леон Горецка, 6. Йозуа Кімміх (к) – 7. Серж Гнабрі, 42. Джамал Мусіала, 10. Лерой Сане – 9. Харрі Кейн

МЮ: 24. Андре Онана – 15. Серхіо Регілон, 6. Лісандро Мартінес, 2. Віктор Лінделеф, 20. Діогу Далот – 14. Крістіан Еріксен, 18. Каземіро – 10. Маркус Решфорд, 8. Бруну Фернандес (к), 28. Факундо Пельїстрі – 11. Расмус Хейлунн

_______________________________________________________________

21:15. і стартовий склад гостей

21:13. стартова 11-ка господарів. На вістрі баварців Харрі Кейн, що забив чимало голів “МЮ” у футболці “Тоттенхем Хотспур”

21:10. нині баварці є фаворитом, але й “червоні дияволи” зараз не є хлопчиками для биття (на відміну від команди 3-4 роки тому).

21:07. після того фіналу команди ще тричі зустрічалися у чвертьфіналі і тричі далі проходила “Баварія”. Також була дуель на другій груповій стадії (так, було кілька розіграшів з двома груповими стадіями) – тоді обидві гри завершилися внічию

21:05. українські вболівальники скажуть: на місці Баварії мало бути Динамо. Так, могли, але кияни у першій півфінальній грі замість 5:1 на “Олімпійському” у підсумку отримали 3:3 (вели 3:1, мали купу гольових моментів, а прикрі помилки призвели до нічиєї), а у Мюнхені баварці перемогли 1:0. Але “Баварія” таки отримала своє у фіналі

21:01. вивіска Баварія – МЮ каже сама за себе. Це топчики. Особисто у мене ці команди асоціюються з легендарним фіналом Ліги чемпіонів-1999, коли баварці впевнено йшли до титулу, але манкуніанці зусиллями Шерінгема і Сульшера “вкрали” Кубок чемпіонів у суперника

20:59. учорашній вояж у Німеччину українських вболівальників не потішив – “Шахтар” зазнав поразки від “Порту”. А от сьогодні можна просто повболівати за гарний футбол

20:59. доброго вечора з Мюнхена