Треба готуватися до тривалої війни – Столтенберг

Треба готуватися до тривалої війни - Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг

Столтенберг наголосив, що після завершення війни Україна повинна буде отримати гарантії безпеки.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що повномасштабна війна Росії проти України триватиме довго. Про це він сказав в інтерв’ю виданням німецької медіагрупи Funke.

За словами Столтенберга, “більшість воєн тривають довше, ніж очікувалося, коли вони починалися”, і саме тому Альянс повинен готуватись до довгої війни в Україні”.

“Ми всі прагнемо швидкого миру. Водночас ми повинні усвідомлювати: якщо президент Зеленський і українці перестануть воювати, їхня країна перестане існувати. Якщо президент Путін і Росія складуть зброю, у нас буде мир”, – зазначив він.

Столтенберг наголосив, що після завершення війни Україна повинна буде отримати гарантії безпеки, аби російська агресія проти неї не повторилась.

“Мирна угода не повинна слугувати для Росії перепочинком, щоб вона потім знову напала. Ми не можемо більше дозволити Росії ставити під загрозу безпеку в Європі. Немає жодних сумнівів, що Україна зрештою буде в НАТО”, – заявив генсек.

Нагадаємо, за словами голови військової розвідки Великої Британії генерал-лейтенанта Джима Гокенхалла, цього року ні Росія, ні Україна, швидше за все, не досягнуть значних військових успіхів.

Контрнаступ України триватиме і зимою – Буданов

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *